Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miert erzem ugy hogy nem erre...

Miert erzem ugy hogy nem erre a vilagra valo vagyok?

Figyelt kérdés
Csak egy sima kerdes.

2014. márc. 5. 13:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Sokan vannak így. Egyrészt mert túl unalmas az életük - ezt nem rosszból mondom - , másrészt mert nem találták meg még a maguk motivációját, azt a bizonyos célt ami az életük mozgatórugója. És cél nélkül csak tengődesz a nagy világba. Ezért azt hiszed, hogy nem vagy ide való és el szeretnél innen menni, de sajnos nem lehet.
2014. márc. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia én is azt érzem mindig hogy rossz korba születtem, de sajnos nem tudok mit tenni ellene.Amit abban a korban szerettem volna csinálni ahová vágyok azt itt is megtudom csinálni de nagyon korlátozott szinten és nem is olyan "jól", de megteszem ami tőlem telhető hogy élvezzem az életet.Szóval neked is azt ajánlom hogy gondolkozz el hogyan tudnád legjobban kivitelezni a vágyaidat.
2014. márc. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Az eggyetlen vagyam az a szabadsag de,meg is ugy erzem ebbe a vilagba csak egy fogolyvagyok.
2014. márc. 5. 16:07
 4/14 Firedoom ***** válasza:
Az elozovel egyetertek, en is szibesebben lennek a kozepkorban vagy az 1800as evekben. Ilyenkor elgondolkozom azon, hogyha oda szulettem volna, akkor lehet, hogy onnan is elvagyodnak.
2014. márc. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

2es vagyok.

Erről szól ez a film is:Éjfélkor Párizsban

Mindenki egy más kort képzel az "aranykornak" de a benne elő emberek is más korba vágyódnak.:)

2014. márc. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Számomra ez inkább egy érde(ke)s kérdés...
2014. márc. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mert nem vagy harmóniában ezzel a világban... :)
2014. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Lehet csak unatkozol ,és azért van időd hülyeségeken gondolkodni. Vagy nem?
2014. márc. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 kefa 2000 válasza:
T.Kérdező!Ha már ezt érzed akkor bizonyára így is van.De akkor mi a francot keresel itt?Távozz tőlem sántán!!!Üdv.
2014. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudok jó bélyegeket.
2014. márc. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!