Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezek szerint mégis létezik a...

Ezek szerint mégis létezik a reinkarnáció, vagy ezek az emberek időutazók voltak?


2014. ápr. 20. 12:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy időutazók lennének a reinkarnációban sem hiszek gondolom hallottál már arról, hogy a Földön mindenkinek van egy hármasa itt is ez a helyzet.
2014. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg csak egy különös egybeesés, a hasonlóság a "véletlen" műve.

Az is lehet, hogy néhánynak a felmenője.

2014. ápr. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%

Javítás: *Hasonmása

Gondolom valahol a világban él egy másik Spiclike, aki ugyanúgy néz ki mint én csak én helyesebb vagyok. :D

2014. ápr. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen időutazók.
2014. ápr. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
50%
Azt hallottam hogy a világon mindenkinek van egy hasonmása
2014. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jó ez a "azt hallottam, meg hasonmása szöveg".

De azért ez kicsit komolyabb, főleg úgy hogy némelyik ugyanúgy néz ki.

2014. ápr. 20. 14:02
 7/12 Salamon Bálint ***** válasza:
Hasonlítanak egymásra. Vagy szerinted minden újjászülető ember híres színész?
2014. ápr. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki újra születik az nem hogy nem fog hasonlítani előző életére de még ellenkező nemű is simán lehet
2014. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak nagyon hasonlítanak egymásra, hirtelen ránézésre.

De ha egy profi megnézi az összehasonlított képeket egyből észreveszi a különbségeket. Nem jut eszembe azoknak a neve, akik a rendőrségnél fantomképeket rajzolnak le kinézeti tulajdonságokból. Na ők, tuti hogy észreveszik a különbségeket. Hiába hasonló az egyik embernek a szeme és a szája, ha az orra más rögtön kiszúrják.


pl: 0:27-nél Robert P. szeme teljesen más, hiába olyasmi az álla és az orra. A baloldalinak bárgyúbb nézése van és a szemhéja is másabb, míg a jobboldalinak éles a tekintete és "laposak" a szemei.


0:55-nél jól látszik, hogy Rudolf S.-nek laposabb az álla


1:01-nél James Woodsnak sokkal vastagabb az orra, míg a másik oldalon lévő Edwinnek látszik hogy vékonyabb és hegyesebb, ráadásul a fülei is elállóbbak mint Jamesnek.


2:03-nál Nicolas Cagenek is teljesen másként áll a füle, de még az álluk sem egyezik.


3:02-nál John Brawn és Charlie sheen nem is hasonlít. A szemöldök íve, az állok és a szájuk hossza sem egyezik meg egymással.


Még egy csomót ki lehetne elemezni, ha jobban ránéz az ember látja a különbségeket. Nem mondom hogy nem érdekes első ránézésre, mert tényleg hasonlítanak valamilyen szinten, de ennyi.


Amúgy én is láttam már a "hasonmásomat" egy strandon, fejre ugyanolyan volt mint én, de én testileg szálkás vagyok ő meg izmos volt. :)


George Adamski

2014. ápr. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 openyoureye ***** válasza:
Ha mindenkinek van hasonmása akkor igazából csak fele annyian vagyunk a Földön?
2014. ápr. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!