Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért emlékszem olyan dolgokra...

Miért emlékszem olyan dolgokra, ami a születésem előtt történt?

Figyelt kérdés

Pár éve azt álmodtam, hogy a nagymamám családi vacsorát rendezett, és eljött minden halott rokonunk. Mondta, hogy adjak pontos leírást mindenkiről.

A legmegdöbbentőbb az volt, hogy olyan rokonokat is jellemeztem, akik jóval a születésem előtt meghaltak, sőt, volt aki még a mamám születés előtt.

Továbbá említettem, hogy esett odakint, és fekete esernyőkkel jöttek. Mondta, hogy kiskorában a családban mindenki nagy fekete férfiesernyőt használt.

A másik eset, hogy anyukám zongorázott kiskorában.

Egyszer volt egy álmom egy régi házról és egy nagy fekete zongoráról. Megmondtam, hogy nézett ki a zongora, és a márkát. Anyu mondta, pontosan egy olyan zongorán tanult, volt egy ugyanolyan fehér blúza, amit a kislány az álmomban (akinek nem láttam az arcát) viselt.

A zongorát még anyu lánykorában eladták, nincs róla kép.


2014. júl. 2. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nalad még nem borult feledesbe elozo eleted tartalma. Oulj neki, fejleszd e kepesseged. hany eves vagy?
2014. júl. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 vagyok
2014. júl. 3. 23:42
 3/7 anonim válasza:

De akkor előző életében is ugyanott ét, azokat látta, amik a családban történtek?

Lehet, hogy valami médium-féle vagy, aki "ért" az ilyen nem átlagos, hihetetlen dolgokhoz. Lehet, hogy ez valami látomás volt.

2014. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Fejleszd ezt a képességet, vezess álomnaplót, és ébredés utàn írd le, mit álmodtál. Én is vezetek álomnaplót, de az én álmaim inkább a jövőt mutatják mint a múltat..

2014. júl. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi mágikus képességed nincs valaki mesélt róla neked, és ezt az agy néha saját emlékként raktározza el. Én is álmodtam már olat ami pl a testvéremel történt.
2014. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem előző élet, hanem egy látomás. Nekem is volt ilyenem. Például amikor egyszer néztem kiskoromban (kb. 5-6 évesen) a tévét, a fejembe villant valami. Apukámnál voltam. Az jutott eszembe, hogy anyukám - ahol ő lakik - a nappaliban ül, felkapcsolt villannyal, megy a tévé, előre hajol, a tenyerébe temeti az arcát, és sír. Amikor apa elvitt anyához, akkor említettem neki ezt, és azt mondta, pontosan ez történt, egyetlen változás volt - le volt kapcsolva a villany. Megkérdezte, mikor láttam ezt, hány órakor. Mivel 4 évesen már olvastam és számoltam, ezért tökéletesen tudtam az órát, és elmondtam. Anya mondta, hogy akkor történt...a sírás okát nincs kedvem - magánügy! - kifejteni, de látomás. A tied is az.
2014. júl. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hülyítsétek már szerencsétlent mert tényleg elhiszi hogy jós és megy a budapest tévéhez.
2014. júl. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!