Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan lehetek jobb ember ha...

Hogyan lehetek jobb ember ha nem emlékszem arra, hogy milyen hibákat követtem el előző életemben?

Figyelt kérdés
Bármilyen rosszat csinálhattam előző életemben nem emlékezhetek rá. Akkor hogyan tehetek jóvá bármit és hogyan válhatok jobb emberré? Ez számomra nagyon magas. Örülnék ha ezt kifejtenétek. Köszönöm.
2010. júl. 15. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ebben az életedben is találkozni fogsz olyan helyzetekkel, amiket egy előző életben rosszul oldottál meg, vagy elmenekültél előlük. Az egyetlen dolog, amire figyelned kell, hogy tudatosan élj, legyél tisztában a tetteid következményeivel, és eszerint cselekedj.
2010. júl. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Mivel a reinkarnáció csak kitaláció,ezért nem is emlékezhetsz az előző életedre! Élj MOST úgy,hogy jó ember legyél. Ne bánts másokat,ne légy önző,szeresd a felebarátaidat,ne lopj stb. akkor jó ember lszel.
2010. júl. 15. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én mindenképpen az általad leírtak szerint próbálok élni.
2010. júl. 15. 10:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés. :)

A karma nem a tetteid következménye. azok minden esetben aktuális életen belül vonzanak következményt. A Karma a szellemi feladatok. Nem véletlenül nem emlékszünk. Figyeld meg az életedben mik okoznak lelki problémákat. Esetleg mik azok a rossz érzések amikkel újból és újból szembesülsz. A karma lényege AZOKAT a feladatokat megtanulni kezelni.


Remélem segítettem


Namaste

2010. júl. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 BlackSword ***** válasza:
100%
Én sem hiszek a reinkarnációban... De szerintem nem csak a tapasztalat alapján lehet valaki jó ember... Légy mindig őszinte, becsületes, és szerény!!! De ugyanakkor határozott, és nem könnyen befolyásolható!!! Becsülete csak egy van az embernek... Ne játszd el!!! És ne az életre készülj, hanem élj!!! És ne bíráld utólag felül magad... Hoztál egy döntést, ne gondolkodj utólag azon, hogy akkor az most jó-e vagy sem... Azt már meghoztad... Utólag könnyű döntést hozni... választani... De az a gyáva, aki akkor nem mer dönteni...
2010. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem az előző életedből kell tanulj...már akkor megtetted...és úgy jöttél ez-életedbe. :)

Most tehát ez a mérvadó, és ebben kell fejlődj, ami pedig egyértelműen szellemi fejlődésnek kell lennie. A jellemedet kell formáld a jó irányba(önzetlenség felé, az önzésből), ugyanis az az egyetlen dolog ami számít.


"Nem a ruha teszi az embert."


Nem jóvá kell tenned a hibáidat, hanem tanulnod kell belőlük, megbánni, és legközelebb nem elkövetni. Ezt pedig mindaddig folytatni, amíg a becsületesség(önzetlenség) válik rutinossá. :)


Ehhez egyébként van segítség is a modern ember számára, egy tanítás, ami megmagyarázza magát az életet emberi mértékkel. Ha érdekel nyugodtan szólj, hogy könnyebbé váljon a fejlődés. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
úgy, hogy igyekszel a jelenlegiben a lehető legjobb döntéseket hozni
2010. júl. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!