Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Téleg belehet vonzani a...

Téleg belehet vonzani a pozitív dolgokat? és hogyan?

Figyelt kérdés

#pozítit
2014. júl. 12. 17:42
 1/10 Napfonat ***** válasza:
49%
Mágnessa'.
2014. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Shai-Hulud ***** válasza:
73%

Igen. Például a helyesírás egy nagyon pozitív dolog, és egy nyelvtankönyv rendeltetésszerű felhasználásával be lehet vonzani.

Próbáld csak ki!

2014. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Gyóllai Levente válasza:
80%
Nagyon sokan nem hisznek ebben , de az én véleményem eltér ettől . Körülbelül 1.5-2 éve minden napom úgy kezdem hogy kijelentem magamban , hogy jó napom van és ha hiszed ha nem tényleg jobb . Ezek mellet nem szabad rossz dolgokra gondolni és rosszdolgokat tenni , mert amit teszel azt kapod vissza .
2014. júl. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
José Silva: Agykontroll, Rhona Byrne: A titok--> Google (vagy ami jobb, olvasd el őket!)
2014. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 balkalolka ***** válasza:
18%
Sokpízzel'
2014. júl. 16. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Negatívot és pozitívot is. Ezt valamennyiünk megtapasztalja, csak éppen nem tudatosul bennünk.

Ha jó kedved van, minden könnyebben megy. Ha rossz kedved van, akkor semmi sem akar sikerülni. Miért?!

Ezek spontán jönnek. De ha irányítani akarod, hogy mit vonzzál be, akkor meg kell tanulni először önmagadat irányítani. Na ez nehéz! Nehezebb minden másnál. :)

Amúgy ez a sikeres élet titka is!

2014. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz,én is úgy kelek h minden reggel elmondom h ma is vmi csodálatos dolog fog velem történni,mert ez egy csodás nap lesz.És tényleg most is megtörténik velünk minden amit gondolunk,csak nem mindenki figyel oda ezekre a jelekre.Én is k 2 éve gondolkodom így,kezdd jobbá válni minden téren az életem.És ha ennek lesz folytatása.....Én Louis L. Hay könyveivel kezdtem.
2014. júl. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Alex Fly ***** válasza:
58%
Hát ugye az azonos töltésű tárgyak taszítják, az ellentétesek vonzzák egymást. Szóval negatív töltéssel oldhatod meg (7. osztályos fizika).
2014. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 openyoureye ***** válasza:
0%
Igen, Téleg.
2014. júl. 20. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 yosimitsu01 válasza:

tudatosan kell gondolni rá és koncentráltan szem elött tartani.


a gondolatnak eree van ami kihat a környezetedre.


olvas utána

van spirituális verzió millió

de létezik bizonyitott tudományos.


javasolt kis film

mi a csudáttudunk a világról

a teremtő gondolat

mind a kettő 1 1 órás

2014. nov. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!