Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hisztek abban, hogy a pozitív...

Hisztek abban, hogy a pozitív gondolkodás bevonzza a remélt jó dolgokat?

Figyelt kérdés

Szóval hogyha én össze szeretnék jönni valakivel, és igyekszem minden este erre gondolni, akkor össze fog jönni?


Volt már, akinek bevált? Ha igen, hogy csináltátok? Mi a módja?


2011. jún. 28. 17:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Igen, fontos a pozitív gondolkodás, de semmit ne akarj görcsösen elérni! Csak arra gondolj, hogy mi az amit el szeretnél érni, ne járjon az eszed azon, hogy mit nem szeretnél!

Elég este negyed óra hosszáig elmélkedni a vágyadon! Képzeld el, érezd át a kívánságodat!

Sok sikert!

2011. jún. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
51%
Nyilván segíthet ha pozitívan állsz hozzá a dolgokhoz, de ne úgy képzeld el hogy most minden este álmodozol és megkapsz bármit mint a titok című filmben :D De a hozzáállás természetesen fontos.
2011. jún. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Igen, a pozitív gondolkodás és hozzáállás az élethez nagyon fontos, én csak jót kaptam ettől, vidámabb lettem, boldogabb, satöbbi :)


De olyan nincs, hogy minden este arra gondolsz, hogy össze akarok jönni XY-nal, és akkor ez majd emiatt úgy is lesz... Ez nem így működik.

2011. jún. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

És ez működhet párkapcsolatoknál is? Én szeretnék az exemmel újra összejönni, úgy érzem ő is nyit felém, de olyan, mintha egy sebzett állatot szeretném, hogy bízzon bennem.

Ilyenkor is működik a pozitív gondolkodás?

2011. jún. 28. 17:38
 5/16 anonim ***** válasza:
Nekem működött párkapcsolatnál is, bár nem konkrét személyre gondoltam, csak hogy találjak valakit, aki boldoggá tesz. és találtam. :)
2011. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Most hogy így gondolkodom bejött a párkapcsolat terén.:Amikor megismerkedtünk a párommal párszor gondoltam rá hogy barátok vagyunk aztán egy pár vagyunk hát ez kb 3hónapra be is jött.Azóta eltelt 5 év és még mindíg 1ütt vagyunk.:)
2011. jún. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Én pár hete próbálom gyakorolni a "titkot" és abszolút jobban érzem magam :) Lehet hogy csak azért, mert észreveszem az apróbb örömöket, amik eddig is ott voltak, csak most nem a problémáimmal vagyok elfoglalva :)

A párkapcsolat terén is biztosan beválik, csak képzeld el, hogy már együtt vagytok és milyen jó neked, így rengeteg pozitív energiát bocsájtasz majd ki és bevonzod :)

2011. júl. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Párkapcsolatnál is működik.. Engem a párom "vonzott" maga köré... Pedig az én ideálom más.. mégis belé szerettem.. de nem tudom, hogy hogy... múltkor mondta hogy sokat gondolt arra, hogy mi összejövünk és lássanak csodát már 14 és fél hónapja boldog kapcsolatban élünk :)
2011. júl. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

És hogyan csináljátok? Illetve mennyi időbe került, hogy összejöjjetek a szeretett emberrel?

Én kb 1 hete csinálom, esténként elalvás előtt elszámolok 100ig, és arra gondolok, hogy együtt vagyunk, szeretjük egymást, és csókolózunk :$

Eddig maradt a régi állapot, ha én keresem ő aranyosan reagál, de ő mostanság nem keres. Csak aranyosan válaszol (ma pl kicsit le lettem szidva, mert lusta vagyok tanulni :$)

2011. júl. 3. 16:40
 10/16 anonim válasza:

Jelölj ki egy (reális) határidőt!

Pl.: ha van valami esemény a nyáron ahol meg kell jelenned, mondjuk egy lagzi, vagy egy buli, akkor képzeld azt, hogy arra már vele mész :)

Egyébként nekem annyira bejön ez a dolog, hogy egy nagy kívánságom csütörtökön teljesül is... viszont érdekes módon nem örülök neki annyira, mint gondoltam. Óvatosan a kívánságokkal, csak akkor alkalmazd a "módszert" ha biztos vagy abban, hogy neked ez jó lesz :) mert mindegy hogy jó, vagy rossz, úgyis bevonzod...

2011. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!