Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az, hogy nagyon szeretem a...

Az, hogy nagyon szeretem a retro zenéket, slágereket, lehet köze az előző életemhez? (1995.12.27-én születtem)

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 13:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg a terhességhez van köze. Ezt mondta nekem is anyám, hogy fontos sok dallamos zenét hallgatni terhesség alatt, mert ez fejleszti a baba hallását és éneklőkészségét is. És én mondjuk énekkaros voltam, meg megyei népdaléneklési versenyen első lettem. :D
2014. okt. 18. 17:35
 12/20 anonim ***** válasza:

" Ezt mondta nekem is anyám, hogy fontos sok dallamos zenét hallgatni terhesség alatt, mert ez fejleszti a baba hallását és éneklőkészségét is."

Ja ha sok répát eszel akkor meg megtanulsz fütyülni.

2014. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
"ha sok répát eszel akkor meg megtanulsz fütyülni." --> a két dolog egész más... anyám meg biosz-kémia gimnáziumi tanár. ;)
2014. okt. 18. 20:56
 14/20 anonim ***** válasza:
Krutoj pedig bizony tény, hogy hallanak a magzatok a méhben.
2014. okt. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
nem lehet közee
2014. okt. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
100%
Semmi mást nem jelent,mint,hogy jó ízlésed van! ;)
2014. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
100%
Talán azért tetszenek a régi retro zenék , mert a mai zenék egy rakás foss. Divatzene az egész. Mennek 2-3 hónapig aztán kuka. Senki sem fog rá emlékezni.
2014. okt. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 rupf istvan válasza:
50%

A kérdésed nagyon jó.

Igen, van köze az "előző" élethez !

Az én példám : Most 71 vagyok, a 20-as éveimbe

tört be az azene, amit én RETRO-nak tartok.

Magam barkácsolta rádióról, a Luxemburgi rádióból

vettem fel. Természetesen gitároztam is.

Az a zene kiutat mutatott az akkori idők-56után-

érzéseiből,az ifjuságot áthatotta.

Pl. Salgótarjáni dalfesztivál, és hazai együttesek.

Szóval ez volt az én előző életem.

keress tovább, mert még most is rengeteg akkori

dal kerül elő !

Üdv

Vanek

2014. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Nálunk Beatles,Smokie,Máté Péter,Bryan Adams...tulajdonképpen zeneileg elég tájékozottnak tartom magam,de szerintem minden csak hozzátett. A húgom anno East17-re aludt el és mai napig elmosolyodunk ha véletlenül megszólal valahol.

Nyugodtan hallgasd ami tetszik! Legalább tudod mit jelent az igényes zene vagy éppen az ellenkezője. ;)

2014. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Igazatok van, tényleg a mai zenék egyre rosszabbak, mint ahogy a filmek is, valahogy most már minden a bevételen és a pénz körül forog és rengeteg a tömegfilm meg a tömegzene. :/
2014. okt. 28. 10:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!