Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Aki ért a karmikus kapcsolatok...

Aki ért a karmikus kapcsolatokhoz, segítene? Létezik, hogy egy karmikus kapcsolat, szerelem, nem tarthat örökké? Trollok kíméljenek.

Figyelt kérdés

Itt nem szeretném bővebben elmesélni, legfeljebb privátban. Pár éves történet, és a karmikus kapcsolatot ezerszer bebizonyította, mivel nem mindennapi történet, és ő segített abban, hogy az legyek, aki ma vagyok.


Hirtelen eltűnt az életemből, nagyon messze, nem önhibájából, körülmények hozták, sokat változtunk. Nehezen tudok kilépni az árnyékából, szokott hiányozni.Szívem szerint küzdenék érte, s utána mennék, de nem tudom van-e értelme. Az volt a feladata, hogy kihúzzon a gödörböl a szerelem,megváltozzak (vagy az utána lévő időszak) vagy küzdjek érte, mert ilyen kapcsolata az embernek örül ha az életében egyszer van?


Ki hogy vélekedik a karmikus kapcsolatokról?



2014. okt. 25. 22:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Várom azt a privátban bővebbet.
2014. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az illető nős/férjezett már?
2014. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem. :)


Huszonévesek vagyunk, nem hiába írtam oda hogy önhibájából hozták a körülmények.


Azt is tudom, szerelmek jönnek-mennek, tisztában vagyok vele, de ebben az egészben sok volt a furcsaság, az érdekes dolog, a "karma". És ez sokszor nem tud elengedni, mert bennem vissza-visszatér.


A kérdésem ezért is irányult arra, hogy van-e értelme tennem valamit, vagy ennek így kellett lenni, bevégeztetett, esetleg csak arra kellett, mindenki járja ki a saját útját, hogy újra találkozzunk/hassunk egy nap...Az igazat megvallva nem tudom, ezért is kérdeznék olyant, aki tapasztalt e téren.

2014. okt. 25. 22:54
 4/13 anonim ***** válasza:
Létezik, persze. Nekem is volt egy karmikus szerelmem, és már kétszer is megpróbáltuk, de minkét alkalommal szakítás lett a vége. Először a XVI. század végén éltünk együtt, aztán ebben az életünkben újra összejöttünk, de most sem jöttünk ki jól. Ő már olyan szinten van, hogy többször nem születik le, tehát ez az utolsó fizikai létezése, így több esélyünk nincs is.
2014. okt. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"A kérdésem ezért is irányult arra, hogy van-e értelme tennem valamit, vagy ennek így kellett lenni, bevégeztetett, esetleg csak arra kellett, mindenki járja ki a saját útját, hogy újra találkozzunk/hassunk egy nap...Az igazat megvallva nem tudom, ezért is kérdeznék olyant, aki tapasztalt e téren."


Egy kapcsolat akkor ér igaz véget, ha már nincs mit tanulnotok a másiktól. Mérlegeld, maradt-e még bármi, amiben fontos lehet, hogy ti ketten még találkozzatok.

2014. okt. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is kérem privàtba a bővebb verziót
2014. okt. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 openyoureye ***** válasza:
100%

A karmikus kapcsolat nem azt jelenti, hogy örökre egymásnak lettetek teremtve, hanem azt, hogy míg bizonyos karmikus feladatokat nem teljesítetek együtt, addíg eggyütt kell maradnotok. Mivel írtad, hogy a sors másfelé vezérelte, így nyílvánvaló. hogy a szakításnak oka van, mégpedig az, hogy amit tennetek kellett megtettétek. Ne erőltesd szerintem, hisz ha karmikusan még öszetartoznátok, akkor nem váltatok volna el(most mindegy hogy saját hibátokon kívül), viszont ez nem jelenti azt, hogy később ne találkozhatnátok/jöhetnétek újra össze.

Tehát a kérdésedre a válaszom: Létezhet holtig(nem pedig örökké) tartó karmikus kapcsolat, viszont nincs lehetőség szabályozni, hogy ez az együtt töltött idő folyamatos lesz e vagy feldarabolt. Tehát lehet lesznek közben kisebb nagyobb szünetek, de végül mindig egymásra találtok majd. Erőltetéssel viszont nagyobb az esély az elhidegülésre, mintsem a kapcsolat megerősítésére.

2014. okt. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, ez a sok lelkizés. Látható, hogy van akinek nem kellene sokat gondolkoznia, mert ilyen karmikus kapcsolatok jönnek létre.
2014. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A Karmára hivatkozás az őszinteség, az egyenesség, a gerincesség hiánya.

"Szép volt, jó volt veled Drágám, de a karmám azt követeli, hogy a másik csajjal/sráccal legyek, mert így van megírva!"

Nem álnokul megcsal, csak más karmikus fejlődését segíti!

Ha lenne Karma, most szégyenében elbújdosna, mire magyarázzák!

2014. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Van karmikus kapcsolat, szerelem, és van, ami nem az. Nem minden szerelem karmikus, és nem hiába fogalmaztam így, mert nem hasraütve neveztem ezt a szerelmet karmikusnak, illetve nem a karmára fogom, viszont a sok történés ezt igazolta, azért kérdeztem olyanokat, akik útmutatást tudnának adni.


Akik viszont próbáltak segíteni, nekik nagyon szépen köszönöm! :)

2014. okt. 26. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!