Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bak férfi Bika lánnyal?

Bak férfi Bika lánnyal?

Figyelt kérdés

Nem mondom azt, hogy hiszek benne, de azt sem, hogy nem. Amolyan, ha jót írnak akkor örülök, ha rosszat meg elfelejtem. xD

Szóval röviden szerelmes vagyok egy Bak férfiba és jobb híján így (is) kutatok utána. Tapasztalatot tudtok írni, hogyha voltatok ilyen kapcsolatban, akkor az hogy ment? És hogy lenne jó közeledni felé? Tudom, hogy mint másokhoz, de a zárkózottságára nézve hogy lehet közeledni egy ilyen emberhez? o.O (ő tényleg elég érzékeny és zárkózott) Persze, ez sok mindentől függ, de kíváncsi vagyok. :)



2014. okt. 21. 15:31
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja! És még annyi, hogy miképp viszonyulnak a (sokkal) fiatalabb lányokhoz? xD ...Ha ez valamennyire függhet ettől
2014. okt. 21. 15:32
 2/7 anonim ***** válasza:
bika leány? a jooóóó! Én szűz vagyok! (Y)
2014. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hm? xD
2014. okt. 21. 15:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan ikrek vagyok, de nekem a bak a mumusom. Számomra majdhogynem elviselhetetlen a bak makacssága. Mostani párom baj, nagyon szeretem, de nagyon sok vita van, legtöbbször ő a ludas.
2014. okt. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Angelo84 ***** válasza:

Nem értek azzal egyet, hogy egy embert bezárunk egy csillagjegybe, de egy rövidke sztorit elmesélek, ami pont ezt támasztja alá, hogy nem érdemes, mert csak félreértések lesznek belőle.


Horoszkópomat tekintve bak "vagyok", és egyszer volt "közöm" egy bika lányhoz, és a lány olvasgatott horoszkópos mizériát, persze csak elvétve, és mondhatni fel akart nyitni, mondván, hogy a bak zárkózott, de hát ez nem mindenkire igaz, talán ez is vetett végett a dolognak, hiszen nem sikerült neki, mivel már nyitott voltam. Bár azért azt hozzátenném, hogy érdekesen áll a dolgokhoz ez a lány (ezt se nem rossz, se nem jó értelemben értem).


Mindegy csak kis sztori, nem is mondanám ezt kapcsolatnak, de mindenesetre tanulságos olyan szempontból, hogy ne ítéljük meg az embereket a horoszkópjuk alapján.

2014. okt. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg működőképes lehet. Sőt, a szakirodalom is ezt az álláspontot hirdeti. De igazából tök mindegy volna, hogy ki milyen jegyben született. Csak így beskatulyázva az emberek egyszerűbben élik le az életüket, hogy tudják, hogy őnekik mifélék a hajlamaik, és mi a számukra ideális, és így kényelmesebben tudnak eligazodni az életben, akár párválasztás terén is, mint a számukra nem éppen megfelelőben megtalálni a jót, azt elfogadni mindenestől, ami igazából a saját maga irányába történő ellenállás kivetődése a másikra. Egy tökéletes ember mindenkit ugyanúgy elfogad és szeret.
2014. okt. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szüleim így voltak, váltak. Sok szerencsét. :D
2014. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!