Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Vannak emberek, akik hatalmas...

SA_milady kérdése:

Vannak emberek, akik hatalmas negativitást váltanak ki belőlem (harag, gyűlölet, szorongás, félelem). Ők "adósaim", azaz előző életeimben bántottam őket és most visszakapom?

Figyelt kérdés
Vagy megalapozzák azt, hogy még hánykolódjak a karma ciklusában, amíg a most generált blokkokat feloldom?Hogyan tudjam feldolgozni ezeket a negatív érzéseket? Hogyan válhatok függetlenné a hatásuk alól?

2014. okt. 30. 17:02
 1/9 anonim ***** válasza:
44%

Mivel váltanak ki belőled haragot és gyűlöletet?

Mitől szorongassz és félsz?

Írnál példákat?

Én mit váltok ki belőled?

2014. okt. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát, te jól bele keverted magad valami ezoterikus marhaságba.Hol olvastad össze ezt asok sületlenséget?Én nem vagyok szkeptikus, de ez már nekem is sok.

Szerintem jobban járnál, ha kicsit szánnál időt rá, hogy megfigyeld ezeket az érzéseidet, ellenszenved.Talán megtalálod a közös vonást azokban, akik a rossz érzéseket kiváltják belőled.az ok nem a karmádban, hanem vagy a hozzáállásodban, vagy az eddigi tapasztalataidban van.Lehet, hogy van benned egy rejtett előítélet velük szemben, vagy emlékeztetnek valakire/valamire ami neked rossz volt, stb.

2014. okt. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Lehet még az is az ok esetleg, hogy jók a megérzéseid és és empatikus módon megérzed, ha valaki "nem jó ember".

De még ha így is van, kimutatni ezt nem helyes túl hamar.Érdemes inkább csendben megfigyelned az illetőt, hogy bebizonyosodjon, helytállóak-e az érzéseid, mert a tévedés lehetősége mindig ott van és nem lenne jó, ha "leírnál" valakit holmi érzések miatt, lehet, hogy teljesen alaptalanul.Tehát azt mondom, ha ilyesmit érzel, elég ha egyszerűen óvatos vagy.Az ok nélküli félelem, gyűlölködés senkinek sem jó.

2014. okt. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Több, mint fél éve vagyok a "bűvkörükben", és hidd el, nem manifesztálom direkt feléjük a negativitást, belül érzem. Épp azon vagyok, hogy hogyan dolgozzam fel.
2014. okt. 30. 17:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól hogy találsz rá ilyen magyarázatot, még nem oldódik meg. Szinte a szőnyeg alá söpröd, és hagyod magad szenvedni.
2014. okt. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 openyoureye ***** válasza:
50%
Ilyenek nekem is vannak. De bennem leginkább ellenszenvet és távolságtartást váltanak ki. Én úgy tudom az aki valami rosszat követett el ellened, mondjuk megölt az a következő életedben a közeledben lesz, hogy törleszthessen, de valami miatt nagyon utálni fogod, nem tudod megmagyarázni az okot(bár így már nyilvánvaló). Mondjuk nem kell mindjárt ilyen szélsőségesen gondolkozni, ez csak egy példa volt. Ha lehetőséged van rá kerüld őket míg a benned lévő indulatok lecsillapodnak, talán a sebek még nagyon frissek és idő kell, hogy közelebb engedhesd magadhoz őket. Feloldani ezeket az ellentéteket úgy tudod, ha megismered őket jobban és rájössz mi zavar annyira bennük. Lehet pont arra fogsz rádöbbenni a kutatás közben, hogy félreértésről van szó és nincs is benned semmiféle negatív érzés irántuk, igazából jó fejek. Viszont amíg nem tisztázod, hogy mi az érzéseid forrása, addig nem is tudsz ellene mit tenni.
2014. okt. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Az irigység az amivel neked igazán nagy problémáid vannak.

És mindaddig mig ez benned van, ehhez a "jó" szellemi társasághoz, amin benned lakozik, jönnek még plusz, hasonló embert pusztító erők.


És -mindezt önmagadnak köszönheted, mert szinte biztos, hogy ezeket tudatosan irányitva egy másik embernek akartad, aki magasabb szinten volt nálad szellemileg,

kellő védelmes ismeg volt ahhoz, hogy azt amit neki szántál visszaírányitsa rád.Mint ahogy látható is az eredményen. Szóval oldogathatsz napestig, ha másnak kívánsz dolgokat, sose tudhatod, hogy az általad gyengének tartott ember, valőjában nem erősebb-e nálad. Esetedben jóval erősebb volt, és több mint valószinű, hogy egy magasabb rendű szellemiség is használja az adott illetőt.


Hát kb. ennyi.


Úgy hogy foghatod karma akármire a dolgokat, de a valódi oka és okozója, és elinditója ezeknek a dolgoknak egyedül te vagy és voltál.

2014. okt. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%

Vannak emberek, akikre haragszol, gyűlölöd őket, anélkül, hogy megmagyarázni tudnád ezeket az érzéseidet.

Magyarázatul a Karmára hivatkozol. Ez a legegyszerűbb.

.

" Hogyan válhatok függetlenné a hatásuk alól?"

Kűzdd le embergyűlöletedet és oktalam megitélésedet!

Az oktalan gyúlölet rossz Karmát okoz, ha előző életedben ennyi embert bántottál, a mostani viselkedésed még csak fokozza következő életedbeli bűnhődésed!

.

A tenni lusták menedéke a Karmával magyarázás!

2014. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nevezzuk neven a dolgokat. Akik evilag istenenek allnak a szolgalataban es a neki dolgozo szellemi fejedelmeknek, hatalmassagoknak, azok folyton keresik az ellenseg tabozpraba tartozok gyengeit. Hogyan? Ismerik a szellemek mindenki gyengejet es amikor tamadnak ( akar lelki ingerles, akar szellemi tamadas) akkor az adott emberek racsatlakozva a szellemi valosagra, nem is onmaguk lesznek, hanem demonizaltak. Nekik pedig nincs se lelkuk, se lelkiismeretuk, szoval a legjobb, ha nem fizikai eroszakkal valaszolsz rajuk, hanem el kezded olvasni a Bibliat es segitsegul hivod a mindenhato Istent.

O meg tud vedeni toluk es megerosit. Megtanit harcolni az ilyen szituaciokban!

Kevesen tudjak ezt igazan jol csinalni.

2018. febr. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!