Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van itt olyan, aki már tett...

Van itt olyan, aki már tett "utazást" az előző életébe és nem ember volt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 15:43
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi. Na ilyesmire gondoltam én is. :) És vajon bárki részt vehet ilyen hipnózison?
2014. dec. 2. 20:00
 12/12 anonim ***** válasza:
41%

Passiflora amit idéztél, Szabad-e ölni? "Ne ölj" stb.... elég érdekes,ha ezt a Bibliából idézted,hogy ne ölj de amit írtál pár sorral lejebb kifosztásokról és gyilkosságokról van szó „Vénet, ifjat, szűzet, gyermeket és asszonyokat öljetek meg mind egy lábig, de azokhoz a férfiakhoz, a kiken a jegy van, ne közelítsetek, és az én templomomon kezdjétek el." (Ezék. 9.6) Akkor most nem szabad ölni,de azért gyilkolásszunk.


Hiszek Istenben,a Bibliában az bent van,hogy milyen Földönkívüli lények segítségével épültek a piramisok? Egy amerikai kutató be bizonyította,hogy Földönkívüli DNS és az itteni Neander völgyi ember DNS-e van bennünk,ezért vagyunk mi az az egyedüli faj,ami képes emberré fejlődni. A Világon az emlősök gond és fájdalom nélkül szűlnek,kivéve az Ember. A Bibliában az sincs benne,hogy a Biológiai óránk 25 órára van beállítva,pedig a Földön 1 nap az csak 24 óra,az sincs benne,hogy azért fáj a derekunk,meg azért égünk le eléggé csúnyán a napon,mert nem ekkora nyomáshoz vagyunk hozzászokva és ahonnan származunk nem ilyen a nap. Az sincs leírva,hogy a telepatikus képességek,gondolat olvasás stb egy bizonyos idejű meditációval érhető el,ugyanis a meditáció az agyat fejleszti és ha az egy elér egy bizonyos szintet,akkor képesek vagyunk a telepátiára és látjuk az Angyalokat illetve kommunikálhatunk velük. Az sincs leírva benne,hogy 1969-ben volt az Első és utolsó Holdra szállás,ahol olyan lényekkel találkoztak,akik a békefenntartás érdekében arra kérték az amerikaiakat akik a Holdra szálltak,hogy menjenek haza és soha ne térjenek vissza,mivel a lények civilizációja a Hold sötét oldalán van így soha nem látja őket senki ilyen-olyan műszerrel sem,mert az egész Földről az év minden napján a Holdnak ugyanazt az oldalát látjuk. Amúgy a reinkárnációban nincs szemmi szenvedés,meghalsz és abban a pillanatban újjászületst egy akkor születő csecsemőként vagy valamilyen állatként,rovarként. Csak akkor fájdalmas,ha rovarként születsz újjá és valaki rádlép és eltapos.

2015. ápr. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!