Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha visszaadom másnak azt,...

Ha visszaadom másnak azt, amit velem tett rossz ember vagyok?

Figyelt kérdés

A legjobbnak hitt barátnőm nagyon csúnyán átvert. Miatta több kapcsolatom is tönkrement. Olyan dolgokat tett, amik minősíthetetlenek. Sok dolgot tudott rólam, komoly magán jellegűeket (nem kis piti dolgokat, hogy kivel hol voltam, kit beszéltem ki). Ezeket ő elmondta másoknak, elkezdtek zaklatni. Amikkel zaklattak tudták, hogy az életemben ezek a legfájóbb pontok. Undorítónak tartom ezt. Az élet most úgy hozta, hogyha nagyon akarnék keresztbe tudnék tenni neki. Valami visszatart...nem akarok olyan undorító féreg lenni mint ő, viszont elégtétel lenne ez számomra.

Mit tegyek?


2014. aug. 10. 15:17
1 2
 1/11 anonim válasza:
40%
Ha úgyanúgy teszel a barátnőddel, ahogy ő tett veled, akkor te sem leszel különb nála.
2014. aug. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele arról amit tett, és ha kiderül, hogy nem úgy történt ahogy gondolod, illetve azóta megbánta és bocsánatot akar kérni akkor ne tegyél rosszat vele. Viszont ha bunkó, és még úgy próbálja beállítani, hogy ő a jó, akkor nyugodtan visszaadhatod!
2014. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Firedoom ***** válasza:

Gondolom annyit mar tanultal belole, hogy ne beszelj ki masokat, undorito dolog. A bosszu meg jo dontesnek tunik, de neked nem lesz jobb. Egy ideig talan azt hiszed megerte, de ra fogsz jonni, hogy nem.

Ugyan olyan szemet, aljas, kocsog (hogy valoban az azt nem tudom, de toled ezt szurtem le) lennel mint o

2014. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne tegyél neki keresztbe. tudod hihetetlen, de minden embe életében el jon az a pont, amikor olyan dolgok fognak vele történni, hogy az jut eszébe, hogy ezt azért kapja, mert ő nagy alja dolgokat tett..ezzel az egykori barátnőd is igy lesz. Ha te tennéd vele és nem az élet aná vissza, akkor rád mutogatna és nem bánkodna soha egy percet se. Szóval hagyd, maradj gerinces.
2014. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
2. Kommentelő! Nem megoldható, hogy beszéljünk. Miután ő ezt tette velem, én lezártam a dolgot. Ő azóta ha meglát köszönni sem képes. Ezek után ha akarna is velem beszélni se fogadnám a közeledését, nemhogy a bocsánatkérését. Nem látom rajta, hogy egy kicsit is megbánta volna, vagy meghatotta volna a dolog.
2014. aug. 10. 15:48
 6/11 A kérdező kommentje:

Hallottam már erről, hogy ami rosszat teszek mással az visszaüt rám, meg az élet visszaadja...

Nem tudom, sajnos annyi gonosz ember van a környezetemben, akiknek eddig olyan szupin összejött az élet...miközben meg sem érdemlik, és másokon csak átgyalogolnak.

2014. aug. 10. 15:55
 7/11 Kurtz Bickle ***** válasza:
Gondolj bele abba, hogy éreznéd magad, ha keresztbe tennél neki. Persze, az elégtétel roppant fontos dolog, (az egónak) és biztos örülnél neki ideig-óráig, de nézz csak magadba. Nem éreznéd utána szánalmasnak, éretlennek ezt az egészet? Én a helyedben nem koszolnám össze magam egy ilyen emberrel. Azt írtad, hogy lezártad. Ha ez így van, akkor tartsd meg a méltóságod, vond le a következtetést, és szépen lépj tovább.
2014. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Add vissza. Én is elhalasztottam megbosszulni valamit. Megbántam.
2014. aug. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma lett volna lehetőségem a bosszúra...Nem tettem meg. Úgy érzem ez így helyes, én felnőttként viselkedtem és fogok is viselkedni.
2014. aug. 11. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Tudjál róla, hogy NAGYRA tartalak!

Köszönöm, hogy visszajeleztél.

Kommentelni nem mertem, mert ez egy nagyon bonyolult dolog, de ismeretlenül is nagyon drukkoltam érted!

2014. nov. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!