Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Átélted már egyszer?

808 kérdése:

Átélted már egyszer?

Figyelt kérdés

ma feldobtam egy témát egy munkatársnak...dumáltunk, és ahogy válaszolt és reagált, megvillant és bejött, hogy ismerem a választ.... unalmassá vált a mondandója mert ismeretem a választ. (ezt vártam)

azt mondta amit gondoltam. .ez többször előfordul, ez mire vezethető vissza?



2014. dec. 20. 18:38
 1/9 anonim ***** válasza:
a reinkarnációra és a karmára
2014. dec. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Legoman ***** válasza:
72%

Telepátiának mondható.

Leginkább az ikreknél figyelhető meg ez a jelenség.

De olyanoknál is, akik nagyon jó viszonyban vannak egymással, és nem csak egy darab cérnaszál tartja őket össze. :) Ilyen előfordul.

Családtagoknál is van ilyen.

2014. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hal jegy vagyok, '76.02.22. 22 óra születés.
2014. dec. 20. 19:18
 4/9 homo ludensz ***** válasza:
Bizonyára nem most beszélgettetek először és talán azt kellene vizsgálnod hogy miért neki dobtad fel a témát hiszen tudtad hogy mi lesz a véleménye. Általánosságban az ember azzal beszél meg dolgokat akinek gyaníthatóan nem homlokegyenest más véleménye.
2014. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hozzámtartozommal nem emlékszem,hogy megéltem volna hasonlót.

Próbálom megfogni azt a pillanatot, de mindig elvonja v.ki, vagy v.mi a figyelmemet.

2014. dec. 20. 19:22
 6/9 A kérdező kommentje:

4/5: áhúúú

ez betalált. (tényleg így volt, és a szereplőről is szó volt.) de ennek mi az oka? vagy lehet ezt tovább fejleszteni?

2014. dec. 20. 19:25
 7/9 A kérdező kommentje:

homo ludensz köszi érdekelne még a véleményed (de most talán azért mert egyezik a véleményünk?! )

azért én ettől félnék kijelenteni.

hallottam a tiloson, hogy vizsgáltak egy molekulákat itt, és 1500km. re ugyanazt reagálta. húú ebbe nagyon bele lehet mélyedni....kell nekünk az igazság, kell ezt kuatni?

2014. dec. 20. 19:33
 8/9 anonim válasza:
Sokan azt hiszik hogy minden ember más, közbe meg olyan sok hasonlóság van.. Függ attól is, hogy mit kérdeztél tőle, lehet 100-ból másik 80 ember is ugyan azt válaszolta volna, mint amit te hallani akartál.. Ez pont olyan mint amikor egy közhelyes dumát nyomatsz, és mindenki csak bólogat, mert az az elfogadott. Nincs itt karma meg semmi ilyen baromság.. Van 1-2 olyan dolog amire nincs normális válasz, de az már sok embernél úgy jön le, hogy csak valami természetfeletti lehet..:D
2015. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Azért jókat kacagok mikor látom, hogy 2015-ben még sokan ezen a szinten vannak, hogy el is hiszik ezt a sok baromságot(karma, telepátia) bár ez mindenkinek a magánügye.
2015. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!