Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi értelme az életnek, ha...

Mi értelme az életnek, ha egyszer még a világegyetem is újra meg fog semmisülni?

Figyelt kérdés
Hiába marad fent egy faj, ha egyszer úgyis felrobban a Nap és meghal minden földi élet is vele együtt, még, ha el is tudnak szökni az emberek egy másik lakható bolygóra, akkor is, előbb vagy utóbb a Világegyetem is össze fog zsugorodni és az ellen nincs semmi technológia, ami megtudná menteni az életet, szóval lényegében minden értelmetlen. Fura és ijesztő, de hát nem így van?
2013. nov. 3. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
Eztet csak Isten tudja
2013. nov. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Az emberiség életének nincs értelme, éppen ezért kell megtalálnod az értelmet a saját életedben.
2013. nov. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem sincs értelme, mindenkinek magának kell megtalálnia a sajátjában.
2013. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%

Ez egy iskola : Ha bölcsen gazdálkodunk a tudással, akkor életben maradunk és eljutunk az űrutazásig, ha hülyék maradunk megbukunk azt meghalunk.


Egyelőre utóbbi lesz, ha a materialista tudományt nem veszi át a spiritualizmus

2013. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nézd meg eddig hány generáció élt és még vajon hány fog élni. Jah és csak, mert egy ember éppen boldogtalan attól még nem biztos, hogy nincs értelme az életnek vagy éppen az ő életének. Megszületsz, élesz, csinálsz dolgokat és te csak azt hiszed, hogy nics értelme közben meg ki tudja kinek változtattad meg az életét meg stb. Szóval ilyesmik...
2013. nov. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ne az ősrobbanásból indulj ki, sokkal valószínűbb hogy a világegyetem lüktet, évmilliárdok elteltével ki-be húzódik . Soha nem fog megsemmisülni :-)
2013. nov. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A hindu és buddhista teológiák szerint a világ egyetem miután megsemmisül és ezután jön egy újabb ősrobbanás. Tehát reinkarnálódik az Univerzum. És így megy örökké!
2013. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Missi_Key ***** válasza:
pont az h túléld. h kitaláld hogy úszhatnád meg a teljes megsemmisülést.
2013. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nincsen értelme.
2013. nov. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

>előbb vagy utóbb a Világegyetem is össze fog zsugorodni


A jelenleg elfogadott kozmológiai modell szerint nem fog összezsugorodni a világegyetem, hanem a végtelenségig fog gyorsulva tágulni. Nem mintha ez sokkal jobb vég lenne, csak a pontosság kedvéért mondom.


Amúgy egyetértek a 3-assal. Az életnek nincs "eredendő célja", hanem csak úgy létrejött, mert volt rá esély, hogy létrejöjjön. Viszont neked, embernek megvan a lehetőséged arra, hogy az életednek értelmet és célt adj.

A világegyetem "megsemmisülésétől" nem hiszem, hogy tartani kéne, mert olyan beláthatatlanul messze van, hogy képtelenség megtippelni, hogy mi történik még addig.

2013. nov. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!