Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Reinkarnálódhat valaki, aki...

Reinkarnálódhat valaki, aki elájult?

Figyelt kérdés
Tapasztaltaktól kérdem elsősorban. Előfordult már valakivel, hogy ájulás után mintha más ember lenne? Meg miért van az, hogy az ember ha elájul látja magát kívülről, ami történik vele, a halál egyik gyengébb formája? Velem még vmikor októberben történt, hogy egyik osztálytársam kihúzta alólam a széket és bevertem a fejem. Azóta mintha skizofrén lennék. Nem olyan skizo,, mint a betegek, csak mintha két énem lenne, az új elnyomja a régit, és olyan dolgokat csinálok, akarok, amit eddig nem. Úgyérzem, mintha valaki lelke bennem élne, és visszaakar jutni az eredeti testébe. Éjszaka hangokat hallok (de nem bolondultam meg, jó a hallásom, talán túl jó) Légyszi, tényleg a szkeptikusok ne írjanak, mert én ezt komolyan kérdem. Csak, aki hisz az ilyesmiben.

2015. febr. 28. 11:28
 1/8 anonim ***** válasza:
ha elájulsz, nem látod magad kívülről. Ahhoz minimum klinikai halál kellene...
2015. febr. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De tényleg láttam többször is, ami körülöttem történt. Higgyétek el. Íme egy példa: 2 éve beütöttem a térdem, ahogy leestem a járdán. Kérdeztem anyukámtól, hogy volt e 2 ember akik néztek, ahogy fekszem, leírtam a külsejüket, pont úgy néztek ki, ahogy én CSUKOTT szemmel láttam. Néztek engem, és mintha felülről is láttam volna őket. De az nem olyan volt, mint ami októberben történt.
2015. febr. 28. 11:37
 3/8 anonim ***** válasza:

A Gúgli és Wiki jó barátaid!

Kérdezz tőlük, mit jelent a reinkarnáció!

.

Ha ájulásod alatt beléd költözik egy már halott személy lelke/szelleme, abbn mi az újjászületés?

Nem te építed azt a házat, amibe most költözöl!

2015. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolsó. Nem halott személy, nem tudom ki v mi ez, csak egyszerűen érzem, hogy irányítani akar! A régi énem próbálja visszaküldeni, de már nem tudom mit csináljak.
2015. febr. 28. 12:30
 5/8 Legoman ***** válasza:
50%

Amikor kívülről láttad magadnazt asztrális kivrtülèsnek hívják, feltève, ha èl az ember.

Nem költözhet a testedbe senki csak ùgy.

2 ok lehetsèges

Az egyik, hogy mikor beverted a fejed az agyadban is törtènhetett valami, ami megváltoztatta a szokásaid.

A másik, hogy egy szellem van veled, aki irányítani akar tèged.

Pèldául, szeretnél narancsot enni, de mivel a szellem jobban szerette az almát, ezért azt fogsz enni stb.


Beszélj magadban, és szóljmrá, hogy hagyjon téged békén.

Vagy leülsz meditálni mindennap és lecsendesíted az elmét.

Vagy tedd mindennek az ellentetjét.

2015. febr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó, felpontoztalak :) Igen az lehet, amit először mondtál. Keresgéltem kicsit, van olyan, hogy lélekvándorlás-Az is lehet?
2015. febr. 28. 13:46
 7/8 Missi_Key ***** válasza:
beverted a fejed, és azóta megváltoztál...irány a doki.
2015. febr. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én szkeptikus vagyok, de nem értem miért nem kéne írnom.

Elöbb volt a lelked mi kiválasztotta vagy kiválasztatták vele tested.

Nem elvetted valakitől s mikor beverted fejed kicsit széjelebb választódott s visszaakarja kapni..

Ez nem így működik.

Amikor elájulsz nem látod magad kívülről.

Lehetséges kicsit jobban kapcsolódtál más energiahálozatokra ami személyiségváltozást eredményezett.

Nem tudhatjuk, te sem.

Probáld megérteni s realizálni.

2015. febr. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!