Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Egy ideje elkezdett komolyabban is foglalkoztatni a reinkarnáció(újjászületés).(Bár ez tulajdonképpen,nem tudom minek nevezhető)

Tudni kell rólam,hogy nagyon szeretem az állatokat,itthon is előszeretettel tartok kutyát és macskákat.Egyszer elpusztult az egyik macskám,természetesen mindenki megsíratta.Alig telt el egy hónap,egy nagyon szép kóbor macska jelent meg az ajtónk előtt,s mi végül befogadtuk őt.Családtag lett.Az idők során több kisállatomtól is el kellett búcsuznom,de mindig azt tapasztaltam,hogy valamilyen okból kifolyólag kaptam helyette egy másikat(vagy úgy hozta a sors,hogy felénk kóborolt,vagy valaki nekünk adta,pedig tulajdonképpen nem terveztük az érkezését).Az állatok mindig küldtek maguk helyett egy másikat,hogy könyebb legyen feldolgozni a hiányukat.Eddig mindegyik állat elvesztésénél így történt.

Ti mit gondoltok erről??


2015. márc. 6. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, hogy semmi okod nincs véletlentől különböző hatásokat feltételezni.
2015. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem zárom ki a reinkarnáció létezését, de amit írtál, arra azt mondanám, hogy "lehet hogy úgy van de lehet , hogy nem".Ezt így biztosra kijelenteni nem merném a helyedben. Az Te is jól tudod, hogy az emberi elme mindenre tud valami kitűnő magyarázatot.

Ha tudományos beállítottságú vagyok akkor tudományos magyarázatokat fogok mondani , ha spirituális beállítottságú vagyok , akkor spirituális magyarázatot fogok mondani.

Az , hogy valójában mi az igazság , azt nem könnyű megtudni, főleg úgy hogy a magyarázataink zöme másoktól, könyvekből, egyéb infókból ered.

A reinkarnációra is akkor mondhatnám biztosra , hogy hiszek benne, ha a saját bőrömön megtapasztaltam, megéltem , "visszaemlékszem".

2015. márc. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem elképzelhető, de éld meg hited szerint. Ha szereted ezeket a befogadott állatokat, akkor végül is mindegy, hogy reinkarnációk-e, vagy sem. Elképzelhetőnek elképzelhető, de ugyanúgy lehet véletlen is. Igazából mivel emberek vagyunk és nem megvilágosodott lények, ezért egy ilyen kérdésre biztosan válaszolni nem lehet. De ha te úgy érzed és ez neked segít, hogy jobban szeresd őket, akkor nyugodtan elhiheted, csak azért ezt sok embernek ne terjeszd a környezetedben, mert a hátad mögött ki fognak beszélni...
2015. márc. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!