Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Újjászületés? Erről mit...

Újjászületés? Erről mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Az élet örök rejtélyeiről, hogy mi az igazság...nincsen konkrét elképzelésem.

Érdekel a téma, azonban túl összetettnek találom ahhoz, hogy választ adhatnék rá. Így elfogadok minden elméletet, minden véleményt, különösebb figyelmet azonban nem szentelek erre.


Egy dolog azonban most nem hagy nyugodni: a napokban mesélték el szüleim, milyen (számukra meglehetősen furcsa) dolgokat mondtam el nekik gyerek koromban. Rettenetesen féltem a haláltól akkoriban (egy két éves gyerek nem ismeri a halál fogalmát). Temetésről beszéltem: ,,betettek a földbe''. Akkoriban nem volt Tv, legalábbis nem nálunk, hogy ilyesmiket lássak, s azt meséljem el.

Szekerekről beszéltem, állításuk szerint a nevemet is elmondtam, e-betűs névre emlékeznek.

A téma most nagyon foglalkoztat. Ezek szerint létezik előző élet, volt előző életem? Kíváncsi lennék mások véleményére:). Esetleg másoknak is vannak hasonló tapasztalataik?



2012. júl. 3. 17:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem emlékeznek a teljes névre? Ha lenne egy gyerekem és azt mondaná, hogy Kovács Géza, első dolgom lenne legalább felírni...
2012. júl. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Anyum elég szkeptikus... és ez már olyan 17 éve történt, azon csodálkozom, hogy miért csak most hozódott fel.
2012. júl. 3. 18:08
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Abban higgy, amiben érzed, hogy hinned kell. Én személy szerint ebben hiszek. :) Nem alaptalanul.
2012. júl. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Antimod ***** válasza:
46%
Simán emlékezhettél előző életedre, és nagyon sok szülő nem foglalkozik ezzel. Kár, hogy valószínűleg már semmi sem fog kiderülni.
2012. júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
46%
Én abban nem vagyok biztos, hogy nem fog semmi kiderülni. Ezt nem lehet tudni, kedves válaszoló. :)
2012. júl. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
Mindenki mást hisz, vissza senki nem jött, úgyhogy erre nem fogsz biztos választ adni. Van, aki hisz benne, van, aki nem.
2012. júl. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
22%

Én pedig arra emlékszem gyerekkoromból, hogy a türkizzöld rózsaszínkerekű, Wolksvagenemmel játszottam az erkélyen. Valahogy legurult, én pedig utánna estem. Ez nyilván lehetetlen, egyszer el is mondtam anyának, hogy én már estem le. De nem hitte el. nyilván álmodtad, én se előző életemben estem le.



(Elég fura lehet a sztori, de most kivételesen nem poénból írtam, mint oly sok válaszom :))

2012. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat:D sajnos én is azt hiszem, semmi sem fog már kiderülni:(
2012. júl. 3. 22:41
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
De azért ne csüggedj! Ha teljesen biztos lennénk az örök élet létezésében, az emberi élet értelmét vesztené. Mellesleg így az izgalmas, hogy nem tudjuk, mi van a halál után.
2012. júl. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyukád nem szkeptikus, akkor hinné is meg nem is. Anyukád teljesen tisztában van a valósággal, tudja, hogy nem létezik reinkarnáció, viszont egy gyerek fantáziája határtalan. Sokkal kevesebb a szkeptikus mint aki tisztában van a világgal, és egyszerűen tudja, hogy ezek nem létező dolgok hanem az emberi fantázia szüleményei, még ha nagyon izgalmas és érdekes szülemények akkor is. Egy gyerek számára aki még keveset ismer a világból fantázia indító lehet egy véletlenül, oda sem figyelve meghallott felnőtt beszélgetés a buszmegállóban, bárhol. Utána összerak egy képet a saját fejében és amikor elmeséli senki nem érti honnan szedte ezeket a gyerek:-)))Jobban tennéd ha anyukádra hallgatnál.....
2012. júl. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!