Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Létezhet? Tényleg az, amit...

Létezhet? Tényleg az, amit mondanak? ÉRdemes egyre többet megtudnom erről?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem...

Van egy lány, aki 14 évvel idősebb nálam, és az elején nagyon jóban voltunk, de most úgy érzem, mintha távolodna tőlem... Olyan események történnek, amik akár a véletlen műve is lehetne, de nem tudom eldönteni. (facebook kijelölés, üzenet nem jön át...) VAn egy ismerősöm, aki azt mondta, hogy ez talán azért van, mert az előző életemben valami olyat tettem, amit most ő így próbál visszaadni. (ebben az életemben semmi olyat nem tettem vele,(sőt, mindig is védtem) szinte az anyukámnak tekintettem, majd egyszercsak olyan furcsa lett....)

Szerintetek? Nemrégi álmomban egy eseményen a mosdóban közölte velem, hogy már nem tartozom a "csapatába", utána meg az ő egyik jó barátjáékhoz mentem el a családommal, akikkel én annyira nem vagyok jóban... (2külön álom) Kihez forduljak ezzel? Minnél többet szeretnék megtudni, az előző életekről, honnan tudhatom meg, hogy mi volt az, amit tettem vele anno.


2014. máj. 9. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:
40%

1 - nincs reinkarnáció


2 - kidobott, lépj tovább. A kapcsolatok bonyolultabak mint hogy egyetlen bizonyos dolgon múljanak. Ha tovább erőlködsz, még feljelentenek zaklatásért.

2014. máj. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Először is. Én is lány vagyok, és az a lány, pontosabban nő, 29 éves :) Lehet, hogy vmit félre értettél. Olyan emberek válaszát keresem, akik valamilyen szinten konyítanak ehhez. :)
2014. máj. 9. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
10%
Nem jön át a Facebook üzenet :OOO úristen ez nem lehet a véletlen műve, hívd a papot.
2014. máj. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 MaNó :3 ***** válasza:
Ha biztosra akarsz menni, és tényleg foglalkoztat a dolog, keress fel egy parapszichológust. Magyarországon sokan vannak. De Erdélyben is, Felvidéken is találsz ha utánaérdeklődsz. :)
2014. máj. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én nem hiszek ebben.

De ha ok nélkül kidobott akkor ez tényleg valami ilyesmi

2014. máj. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
ennyi retardáltat...én nem mondom h nem hiszek a reinkarnációban,de sztem még korai arra gondolni h előző élet stb...kérdezd meg tőle h miért lett ilyen,lehet csak vmi nézeteltérés...:) lehetnek külső tényezők is,lehet vmi bántja vagy nyomasztja belülről és nem képes úgy viselkedni ahogy eddig(és lehet nem csak veled van így) márcsak magamból is kiindulva,sokszor mondják h nem voltam ilyen,olyan,amolyan...meg másmilyen voltam azelőtt stb. nos engem a környezetem befolyásolt bizonyos szinten...de csak egy tipp.ha nincs semmi ilyen akkor áshatsz mélyebbre is ^^
2014. jún. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!