Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Megélhetetlen lélekszerelem?...

Megélhetetlen lélekszerelem? Mi dolgom lehet karmikusan az egyik barátommal?

Figyelt kérdés

Van egy cikk a lélekszerelemről.


"A lélekszerelem korlátok és határok nélküli. Nincs benne idő, nincs távolság, nincs fájdalom sem. Ugyanakkor a lélekszerelemből hiányzik az érintés, hiányzik mindaz, amit a testeddel érezni és felfogni tudsz. Épp ezért jött a lélek Földi síkra, hogy megérezze, milyen az, amikor fizikai valója lehet egy elképesztő érzésnek, mint a szerelem." forrás: [link]


Hát ez jó, tetszik ez a cikk, de néha nagyon furcsa tréfát űz velünk az Univerzum. Miért kell olyan hülye helyzetbe kerülni, hogy az ember "beleszeressen" egy azonos nemű barátjába, ezzel egyszerűen megélhetetlenné, kiélhetetlenné tenni ezt a szerelmet???

Mert még az hagyján, hogy fura dolog vonzódni egy azonos neműhöz (korábban csak heteró kapcsolataim voltak) és leküzdeni a homoviszolygást, de eleve halott ügy, hisz hogy közeledhetnék feléje? Olyan fura érzéseket kelt. Egyfelől tudom hogy lehetetlennek tűnő a dolog, de közben mindennél jobban őt akarom és őrá vágyom. Felnőtt férfiként pedig fura megélni mindezt, mikor sosem éreztem magam "meleg"-nek. És azt se tudom mit kezdjek ezzel. Milyen karma lehet emögött?


2015. márc. 15. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha lelked az ő lelkét szereti, de tested távol tartod az övétől, még jobb, ha testileg nem is kivánod, akkor még nem vagy meleg.

Ha testét kivánod akár lelke nélkül, akkor viszont igen.

2015. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezzel sajnos nem lettem okosabb, nem jutottam előrébb. :)
2015. márc. 16. 13:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!