Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerelem első látásra, lelki...

Szerelem első látásra, lelki társ vagy valami más?

Figyelt kérdés

Még az elején leírom, hogy az "ilyen csak filmekben létezik" meg hasonló válaszok nem érdekelnek, köszönöm :)


Tavaly tavasz elején (?) láttam meg. Teljesen megnyugodtam, és úgy éreztem, hogy végre megtaláltam, és vele fogom leélni az életem. Tudom, hogy ez elég hülyén hangzik, de olyan, mintha ezer éve ismerném, és tényleg tudom, hogy reagálna helyzetekre, és, hogy milyen is valójában. Olyan mintha összetartoznánk. Mai napig nem beszéltünk, de teljesen belé szerettem...


Pár napja megismertem egy fiút. Aranyos, kedves, viszont mikor próbálom elképzelni vele, érzem, hogy valami nagyon nincs rendben, és nem tudok Úgy nézni rá...


Valakinek van/volt hasonló érzése? Végül mi lett belőle? Válaszokat előre köszönöm :)



2015. jan. 2. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

Nekem volt már ilyen. Fiú vagyok, és egy lányra néztem úgy, mint te. Kezdeményeztem nála, de ő nem az volt, ahogy én néztem rá. Hasonlítottunk egymásra sokban, de sokban is különböztünk. Végtére is nem ezért szakítottam vele, hanem azért mert teljesen kimerítette minden energiámat, miután szakítottam vele jobb lett minden. :D

Értek a dolgokhoz, így utánanéztem a számmisztikában, és a születési dátumát, összehasonlítottam az enyémmel. Nem születtünk ugyanakkor, de mikor összeadtam a születési dátumát, majd az enyémet, meglepődtem. Ugyanaz a kétjegyű szám jött ki neki, mint nekem. És itt volt a válasz a kérdésemre, hogy miért néztem rá úgy. Azért, mert ugyanazokat az energiákat hordozza, mint én.

2015. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

1-es, fiú létedre gondolkodhatnál racionálisabban is. Számmisztika? Ne röhögtess, kérlek. A számok emberi találmányok és kúrvára nincs közük ahhoz, hogy Kovács János öntőmunkás összeillik-e Szabó Piroska bérszámfejtővel.

Kérdező, a lelkitárs a női magazinok népszerű témája, de ne keress mögötte valós tartalmat. Airől te beszélsz, az valóban olyan, mintha fölöttünk álló erők irányítanák a dolgot, pedig valójában csak a hormonok játéka. Ismerem az érzést, hiszen életem java része azzal telt, hogy azt kerestem. Sajnos, még egészen fiatalon megtapasztaltam egyszer, és onnantól kezdve nem adtam lejjebb, mindig újra meg akartam találni. 16 évvel ezelőtt, 40 évesen végre sikerült.

2015. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az ő száma a 6-os, enyém a 8-as


Azért csak nem hülyeségek ezek a számok, vagy a horoszkópok, mert nekem eddig mindig bejöttek...

2015. jan. 2. 15:39
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor egyszer láttál valakit, soha nem beszéltetek, nem láttad újra, de azt gondolod, hogy ő az életed szerelme?
2015. jan. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Feladom. Vidéki kislányokkal nem vitatkozom.
2015. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmi.
2015. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell azonnal leszólni.

Nem, nem egyszer láttam. Tudom, hogy hívják, egy suliba is járunk.


Nem vagyok sem vidéki, sem kislány :)

2015. jan. 2. 16:57
 8/10 Legoman ***** válasza:

Pedig Miquel az egyesnek igaza van. Azért vonzódott a lányhoz, mert ugyanazokat az energiákat hordozta.

Lelki társ nem hiszem, inkább szerelem. Lehet van köztetek valami, ami nagyin megfogott téged. Lehet ez egy bizonyos dolog is, vagy érzés, tulajdonság stb.

Próbálkozz be nála. Azután kiderülnek a dolgok. :)

2015. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én egy lány iránt érzek így, több mint 1 éve tart. Igaz csak kétszer találkoztunk élőben, de elképesztő sokat beszéltünk ez idő alatt. De ez egy nagyon hosszú sztori, akár még lehet is belőle valami, de kicsi rá az esély.
2015. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én 6 éve vagyok így valakivel.Talán jobb,ha feladom a reményt,hogy lehet még normális párkapcsolatom.
2015. jan. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!