Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Minden okkal történik? Lehet...

Minden okkal történik? Lehet abban valami hogy ha valami nem történik meg, az azért van mert nem jött még el az ideje annak hogy meg kelljen történnie!

Figyelt kérdés

Egy kialakulóban lévő kapcsolat továbblépéseként megszerveztem egy lánnyal kettesben a közös utazásunkat!

Bevallom fő vezérlő okom az volt hogy megfelelő lehetőséget és alkalmat teremtsek arra hogy végre megcsókolhassam őt!De sajna oltári cikin és rosszul sült el az este,történt ugyanis hogy boros pincéket látogattunk és kóstolgattuk is a borokat ahogy kell,sajnos egy dologgal nem számoltam, önmagammal!

annyira hamar fejembe szált a bor hogy egyik pillanatról a másikra elvesztettem a kontrolt,mind eközben a lányból is előtörtek a fájó érzések és sirva fakadt,ahogy kell,melléhúzódtam,átkaroltam, vigasztaltam, ám mig ő sirdogált és vállamra hajtota fejét, abban a pillanatban jött egy inger,és ott a helyszinen elhánytam magam,égett a pofám a lány, a vendégek,és a pincetulaj orra előtt is,elnézést kértem mindenkitől és kimentem a levegőre, szegény lány magyarázkodhatott miattam,majd ő kisért vissza a szállásunkra, ahol kifeküdtem, álomba merültem hajnalig,igy a tervemnek hogy megcsókoljam fuccs lett végleg!azóta a lány nyugtatgat ne szégyeljem magam, bárkivel bármikor megtörténhet ilyen!De engem bosszant ,annyira készültem az estére és a csókra és igy eltolom,pancsernak érzem magam,és felvetődőtt a gondolat bennem, minden okkal történik, talán azért nem alakultak úgy a dolgok a csók megtörténtéig mert még nem jött el az igazi ideje hogy megcsókoljuk egymást? lehet ebben igazság vagy csak kifogást keresek magam hibájára?



2014. dec. 31. 10:33
 1/5 Legoman ***** válasza:

Nincsenek véletlenek. Minden okkal és jó időben történik.

Egy idő után megfogod látni, hogyha nem égeted le magad az egész csoport előtt, akkor majd azt nem élted volna át.

Ezzel azt akarom mondani, hogy nem tudod miért történt ez, de nem is baj, csak éld tovább az életed és egy idő után történni fog veled ismét valami, egy jó dolog, ami boldogsághoz köthető. És ráfogsz jönni, hogyha nem hánysz aznap egy pincében leégetve magadat és a lányt, akkor ez soha nem történt volna meg. :)

2014. dec. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen! Ez más nézőpontba helyezi a történteket,most egy oltári nagy tervet eszeltem ki a jövö évre a lány szülinapjára, olyan ajándékot adok (Csinálok) neki születés napjára amit eddig nem hogy egy eddig volt párja nem adott neki,de még csak mástól se kapott még hasonlót sem,és ha ebből nem fogja megérezni,mennyire fontos nekem, akkor semmiből sem! Ha nem így történtek volna a dolgok, talán eszembe se jut ez a nagyszerű ajándékozási ötlet!Mégis csak jó hogy így történtek a dolgok! :D
2014. dec. 31. 13:11
 3/5 Legoman ***** válasza:
Ennek örülök. :D Sok sikert az ajándékozáshoz! :)
2014. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden véletlen és minden okkal történik. A kettő együtt van. Az összefüggő események ok-okozati kapcsolat alapján működnek, de nincsenek manócskák akik belenyúlnak, akik kreálják az okokat, hogy az előre eltervezett okozat végbemenjen. Az, hogy ez lett, az a te hibád, te okoztad, és meglett a következménye.
2014. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez utóbbi is igaz, felelőtlen voltam,ha jobban figyelek az előjelekre és idöben felkeresem a mellékhelységet nem történik meg ez,hibáztam, de nem is az a vágyam hogy kibúvót keresek hanem hogy hinni tudjak benne hogy nem rontottam el végleg a lehetőséget és adódik még alakalom hogy megcsókolhassam a lányt!
2014. dec. 31. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!