Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek igaz? Lehetséges?...

Szerintetek igaz? Lehetséges? Hogyan?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket miszerint egy újszülött mindig mesélt a szüleinek az előző életéről, pedig nem is tudhatta még hogy mi az az élet, meg a reinkarnáció, nem ismerhette a fogalmakat. A szülők nem hitték el neki amiket mondott, pszichológushoz vitték, erre a gyerek megkérte az apját, hogy menjenek el egy erdőbe, és pontosan elvezette őket egy oszlásban lévő embetetemhez, ami állattámadás következtében halt meg, megmondta, hogy pókmarása volt. Kivizsgálták az esetet és az orvosok igazolták, hogy a férfi pár napja tényleg pókmarásban vesztette életét. a vállán volt a csípés.

2015. márc. 16. 18:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Most mi van ? :D
2015. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
de egy újszülöttnek még nem okoz örömet a mellek látása :DDDDDDDDDDDDDD
2015. márc. 16. 20:11
 13/21 anonim ***** válasza:
Nem látni kell hanem érezni no
2015. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Igen de az újszülött nem is megy erdőbe , pláne nem beszél de a legvalószínűbb hogy így történt :kiugrott a baba vérben forgó szemmel azt ordítva mi ez a hely s hol az a ku.va pók majd mikor rájött mi van odatotyogott az apja lábához s édesen gügyögve azt mondta " apa ugye segítesz megölni , megmutatom hol van " :D
2015. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
igazatok van :) naiv vagyok. majd kinövöm.
2015. márc. 16. 20:26
 16/21 anonim ***** válasza:
Lehet de az sem baj ha nem :)
2015. márc. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
de, az engem zavarna. :D én is szkeptikus akarok lenni, és csomó időt töltöttem el azzal hogyezen gondolkodtam.
2015. márc. 16. 20:46
 18/21 A kérdező kommentje:
fölöslegesen*
2015. márc. 16. 20:46
 19/21 anonim ***** válasza:
Én okkultista vagyok de ez tényleg hatalmas bar..omság :D
2015. márc. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

"de egy újszülöttnek még nem okoz örömet a mellek látása :DDDDDD"

Látása tényleg nem, viszont érintésük!

Az élelem forrásai!!

2015. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!