Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek ez valami karmikus...

Szerintetek ez valami karmikus dolog?

Figyelt kérdés

Nyáron megismertem egy lányt.Amikor megláttam,olyat éreztem,mint még soha.Az cikázott át a fejemen,hogy "Ő az!Megtaláltam!"Nem bírtam levenni róla a szemem.Úgy tűnt,hogy őt is "megütötte" valami.Ezt nem tudom megmagyarázni,csak éreztem.Mosolyogtunk egymásra,aztán elpirultam.A következő alkalomkor is ugyanez volt.Valahogy ismerősnek tűntek a mozdulatai,a vonásai...Még most is olyan érzésem van vele kapcsolatban,mintha magamat látnám,csak lányban.Ahogy rám néz...Egy-két másodpercig bámul és elpillant.Amikor meglátom,majd kiugrik a szívem,elpirulok,tiszta ideg leszek.Azt vettem észre,hogy ő is érez valamit,mert olyan fura lesz a tekintete,amikor meglát.Szinte sugárzik felém az aurája,mintha a lelkeink súrolnák egymást,úgy érzem.Amikor megtörténik egy ilyen egymásra nézés,egyértelműen érzem,hogy mi összetartozunk.Nincs kétség bennem,hogy Ő lesz az Igazi.(Én hiszek benne.)Ezt csak én érzem,vagy ő is?Nem hiszem,hogy ennyi jelzés ellenére ne érezne irántam semmit.Van alapja,amit írok,mert vagy 100-szor tapasztaltam ezeket,amikor találkoztunk,nem képzelem be.

Beszélgettünk,és beleszerettem a személyiségébe.Úgy éreztem,hogy kedvel engem,az első hetekben sokat dumáltunk.

Szexuálisan nem vonz annyira.Az a baj,hogy barátja van,de amikor az utcán meglátnak engem,kicsit zavarba jön,s mintha elgyengülne kicsit.Máskor pedig elkapja a tekintetét,ha ránézek,és többször tapasztaltam,hogy csak egy tized másodpercre gyorsan rám nézett oldalról.

Mi ez akkor?Volt már így valaki?

(Bocs,hogy hülyén fogalmaztam,csak gyorsan leírtam,ami az eszembe jutott.)



2015. márc. 23. 18:49
 1/7 Legoman ***** válasza:
55%

Szép a szerelem. :D

Lehet előző életedben ő volt a feleséged, akit elszakítottak tőled.

De megeshet az is, hogy ugyanazokat az energiákat hordozzátok, és ezért érzed ezt.

Vagy csak tetszik neked.

De egyébként ezt ő is érzi. :)

2015. márc. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Amit Legoman ír, az csak egy a lehetőségek közül.

Ha mindenáron karmikus hátteret keresel, az sem lehetetlen, hogy előző életedben (már, ha lett volna!) rosszul bántál azzal, aki most érzelmileg kiválasztottad és karmád vele akar büntetni! Tudod, lakva ismerszik meg a másik...

2015. márc. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

De ilyen hülye kérdésre nem lehet mit válaszolni!!!


Ez teljesen logikus: Te is tetszel neki és ő is tetszik neked nincs itt semmi aura meg karma!!!

2015. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Első látásra szerelem.Igen létezik.És ez az.Véletlenek nincsenek!! Mindennek megvan az oka..annak is hogy ti megláttátok egymást!Mindenképp össze fog titeket hozni a sors!Ezt nem lehet meg magyarázni de hidd el ugyanazt érezte mint te.Kerülj hozzá minél közelebb.Én is voltam ebben a cipőben .ugyanebben.és össze is kerültünk.ez az érzés SOHA NEM FOG ELMÚLNI..ebben biztos vagyok!Beszélgess vele sokat..nem fog sok idő elmúlni és veled lesz majd és nem a barátjával mert még egy ilyen érzés még 1x nincs az ember életében .csak egyszer van és az nagyon erős.
2015. márc. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Lehetséges, hogy az.
2015. ápr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pásztó ***** válasza:
100%
Olyan hogy véletlen nincs. De olyan sincs hogy előre megírt sors. :) Sok sok valóság létezik. Több mint amennyit bárki el is képzelt valaha. Minden egyes - úgymond - történésnek megvan az oka. Mégpedig az amit te választottál, te hoztál. Fel lehet ezt fogni egy szerteágazó útvesztőnek. Minden egyed útnak megvan a maga folytatása, de hogy mi lesz a vége azt csak az dönti el, hogy te milyen döntést hozol. Ennek semmi köze sincs se az aurához, se a nemlétező karmához. A karma csak egy vallási sajátosság, de annyira elterjedt ez a megtévesztő fogalom hogy már minden ember magának tekinti. Különbség van sors és karma között. Karma az úgymond "jót cselekszel jó dolgod lesz rosszat teszel rossz Véged lesz" játék. A sors pedig az amit mi alakítunk ki. Egy biztos. Ha hiszel a lélekvándorlásban, a reinkarnációban, és a misztikában,akkor fel lehet fogni úgy, hogy régebben volt közös múltad vele. Vagy e világon, vagy más dimenziókban, bárhol. Az is lehet hogy olyan ösvényre léptél amelyen nagy eséllyel feladatotok van egymással. Vagy a következő életedben. Egy valamit kell megtanulni. Látni az erdőt a fától :)
2015. ápr. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet az ikerlángod is, csak még nem feltétlenül van együtt , egymással dolgotok; lehet, hogy majd csak valamelyik következő, későbbi életetekben lesz; ha még ő most mással van, akkor van még mit tanulnia, és mivel ikerlángok vagytok, neked is. Újabb és újabb és egyre jobb és jobb párkapcsolatok során fejlődünk tökéletes társsá, amíg egyszercsak kiérdemeljük, hogy az ikerlángunkkal is lehessünk, ami még mindig viszont egy tanulási folyamat:)
2017. jún. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!