Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit jelent, hogy karmikus...

Mit jelent, hogy karmikus kötődés?

Figyelt kérdés

Abraham-Hicks, és Bashar vagy hasonló könyvek olvasóinak a válaszát várnám :S


Én tudatos életmódot folytatok, nem hiszek effélékben.(karma) (Persze az igaz amit magadból adsz azt kapod vissza. Én itt az elöző életekből hagyott dolgokra gondolok) Abraham-Hicks, és Bashar könyveket szoktam olvasni akik tudományosabb szempontból, fizikai törvényekkel magyaráznak el mindent ami a világon folyik.


Én kíváncsiságból egy férfiről küldtem képet (akibe régebben szerelmes voltam) egy nem is tudom, hogy a hölgy mivel foglalkozik, de azt állapította meg, hogy köztünk karmikus kötődés van. Valamit tényleg érzek, de nem hinném, hogy megfelelő szó ez lenne rá. A kérdésem még az lenne, hogy ezek a "látnokok" honnan látják ezt.

Illetve ugye Abraham azt mondja, ne reagáljunk ilyenekre, mindenre csak mi tudjuk a választ, a jelenben élünk, itt hozzuk létre dolgainkat, érjük el céljainkat. Sőt azt mondta aki reinkarnálódott ne foglalkozzon az elöző életeivel, mert most most van.


Ehhez pedig, hogy ha jól esik amit mondott a látnok, akkor létrehozhatjuk azt nem? :)

Illetve, olvastam róla, hogy nem mindenkinek vannak elöző földi életei élhettünk másik dimenzióban is ezelőtt nem?


2015. jan. 1. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Illetve, olvastam róla, hogy nem mindenkinek vannak elöző földi életei élhettünk másik dimenzióban is ezelőtt nem?"


Nem.

2015. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Karma által egymásnak vagytok teremtve, bár az is lehet, hogy csak nagyon jó barátok lesztek, ki tudja.
2015. jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 openyoureye ***** válasza:

Azt írod, tudatos éltet élsz nem hiszel a karmában meg "ilyesmikben", viszont az ezotéria tpoikban vársz olyan válaszokat melyek alátámasztják azt, amiben elméletileg nem hiszel. Akkor ez most, hogy is van? Mit hozhatsz létre és miért? Illetve ha nem hiszel a reinkarnációban(mert ugye az a karmával kéz a kézben jár) akkor miért kérdezel az előző életekről? Nekem ez nem tiszta.


Csak azért lenne jó ezt tisztázni, mert aki nem hisz a karmában annak felesleges bármit is magyarázni ugye. Vagy most a karmában nem hiszel, de a reinkarnációban már igen?

2015. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel a kötésben és karmában mért mentél látnokhoz? Igen olyan van, hogy karmikus kötés, ami addig amig elintézendő feladat van dem oldódik fel. EZ az oka, hogyha vkit először látunk és olyan érzésünk van hogy régóta ismerjük és az életutunk keresztezi is egymást. Igen, végezni kell a feladatokat, nem kell az előző élettel foglalkozni, hogy nem emlékszünk rá, az nem véletlen. A baj a látókkal hogy nem tudni ki az igazi látó és ki a csaló. Igazából ezt kiszűrni akkor lehet, ha olyan dolgokat mond el rólad és a családodról, amit senkitől nem tudhat. Vannak új lelkek, akik még eddig nem születtek ezelőtt le a Földre.
2015. jan. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!