Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha kettő volna belőletek, mit...

Ha kettő volna belőletek, mit tennétek magatokkal?

Figyelt kérdés

A.) Mindkettő testet te irányod.

B.)

- A másik test azonos nemű lesz veled, mint ami most vagy, viszont a te nemed más lesz. (pl. ha férfi voltál, a klón férfi lesz, te viszont nő).

- Továbbá nem tudjátok, hogy egymás klónjai vagytok.

Vajon hogyan gondolkodnátok magatokról?


2015. ápr. 4. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőt én irányítom, tudniuk kéne, hogy egymás klónjai, nem? Vagy csak két olyan személyről lenne szó, akiket én a háttérből irányítok, mint játékfigurákat?
2015. ápr. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A esetben úgy értem, hogy 1 lélek két testben.

Mindkettő testet te irányítod, mintha kettő tested volna. Mindkettőt fizikailag érzed. Ha az egyik meghal azt is, de akkor már csak egy tested lesz.

2015. ápr. 4. 14:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk a nemeket nem kellett volna bekeverni, mert mindkettő esetben érdekesek lennének.
2015. ápr. 4. 14:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó érzés lenne. Tudnám, hogy egy lélekkel sokkal többet tudnék tanulni két testben, olyan dolgokat, amiket szeretek. :)
2015. ápr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Én nem szeretnék klónt, sőt nő sem szeretnék lenni most, hogy bele gondoltam. Némi előnye viszont lenne. Kétszer olyan okos lennék, és célba venném a leszbiket is, ismerek egy kettőt :P
2015. ápr. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hm :)

Vannak ilyen találkozások, de a 'mit tennél magatokkal?' kérdésre nem létezik olyan válasz, amire kíváncsi vagy mert ilyenkor ösztönösen cselekszünk. Akkor is, ha hülyeségeket csinálunk :D

2015. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!