Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felnőtt érett nők és fiatal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felnőtt érett nők és fiatal lányok miért nem vagytok sosem elégedettek magatokkal?

Figyelt kérdés
Komolyan időnként erősen szégyenérzet kerít hatalmába, hogy férfinak születtem, amikor hallom, hogy lányok, idősebb nők panaszkodnak hogy bánik velük a férjük, vagy barátjuk. Elkezd kisebbségi érzésük lenni a melleik mérete miatt, ami nyilván köszönhető a rossz kapcsolatoknak is, ezért magukat hibáztatják. A férfiak részéről nem értem, miért csak ez a lényeg. A nők részéről ugyanakkor, miért kellenek nekik azon férfiak, akik szinte csak és kizárólag a külsőségekre hajtanak. Brutális, mivé lesz az ember. Sajnos van ismerősöm, aki ezen okok miatt nem mer férfival ismerkedni.
2015. márc. 11. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért mert van rajtunk néhány kiló, vagy mert túl vékonyak vagyunk, valakinek nagyobb a melle és az szebb, szebb a bőre, jobbak a ruhái, szebb a haja, vagy hosszabb a haja, vagy jó a formája, egyszerűen van akire ránézel és úgy jó ahogy van. Ilyen gondolatok fordulnak meg az ember fejében.
2015. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég butuska, ha hagyja, hogy egy férfi így leépítse az önbizalmát. Na meg... először saját magával kell kibékülnie, tudnia kell, hogy ő maga milyen. Aztán akármit mondhat egy férfi...
2015. márc. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én elsősorban azért vagyok magammal elégedetlen, mert a környezetem, elsősorban a CSALÁDOM tesz érte, hogy így legyen. Persze ők csak "jót akarnak", azért mondják el, hogy az nem tetszik a férfiaknak, ha valaki olyan sovány, mint én (pedig egyébként akadna jelentkező...), és azért tartanak teljesen életképtelennek.

Bocs, dühös vagyok.

2015. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

meg sok esetben a média sulykolja beléjük h nem elég okosak szépek tökéletesek ....

mert elhiszik a "szerelmüknek" h ők tényleg nem jó nők


és ez csak két ok !

2015. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A média mint fő romboló erő hatása felmérhetetlen a nőkre, és az egész társadalomra sajnos. Az a legnagyobb probléma, hogy én például hiába szerettem nagyon a barátnőmet, mondtam, hogy elégedett vagyok vele, ő mégsem tudott az lenni magával. Mindig nagyobb melleket akart, amire én válaszként csak annyit mondtam, hogy mindenféle műdologgal nekem már nem ugyanaz lesz. Igen, valóban helytelenítem a természetellenes dolgokat. Viszont azt is igaz, hogy aki nem elégedett magával, annak hiába mondunk bármit.
2015. márc. 11. 14:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy itt írta valaki ezeket a dolgokat a család közvetíti először.. aztán már eleve úgy indul a kisgyerek az iskolába, hogy kevés az önértékelése és ott sem segítik elő, hogy több legyen, így ebben éli kezdetektől az életét.

Anyám pl. kisgyerekként ha olyan ruhát adott rám amit nem szerettem azt mondta, hogy úgyse néz meg senki. Később ha olyat hordtam ami nem tetszett neki azt mondta mindeni meg fog szólni.


Amúgy a külsőség, a szépség valóban fontos. Nem a másoknak, hanem az önmagunknak való megfelelésre gondolok. Hogy úgy tudjunk elindulni otthonról, hogy magunknak tetsszünk. Ettől leszünk magabiztosak. Az ember bármikor elkezdheti önmagát értékelni akár a környezete ellenére is. Sokan hülyeségnek tartják azt, hogy azt kapod vissza amilyen vagy. Én huszonéves korom végén visszanéztem a fényképeimet és amit akkor nagy hasnak és csúnya arcnak véltem tizenévesen.. rádöbbentem, hogy csak egy pici poci és egy átlagos arc volt. Azóta nem érdekel, ha bárki bármit be ill. leszól, kinyíltam és sokszor elmondogattam magamnak, hogy szerethető vagyok, szép a szemem, a mosolyom, a derekam a mellem és a többi. Arról, amiről valóban azt gondoltam/gondolom hogy az. És ma már jönnek a dícséretek. Legtöbbször arról amit éppen én is kiemelek magam előtt. Úgyhogy érdemes belenézni a tükörbe és megdícsérni magunkat :)

2015. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!