Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Látja valaki az aurát? Milyen...

Látja valaki az aurát? Milyen színű a harmadik szem, illetve a korona csakra?

Figyelt kérdés

Csak az válaszoljon, aki látja. Úgy tudom, a harmadik szem indigó, a korona ibolya színű, de valahol úgy írják, hogy a harmadik szem ibolya, a korona csakra pedig fehér sínű, pl itt:


[link]



2015. ápr. 6. 11:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%

Én látom az aurát, ha a bal csuklómra nézek. Most épp 11 aura 50 perc van rajta.

Üdvözlet Szabaucs megyébeől!

2015. ápr. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Ez most ugye vicces volt?o.O
2015. ápr. 6. 12:05
 3/25 anonim ***** válasza:
63%
Pont olyan komoly volt, mint a kérdés :)
2015. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
A harmadik szem, vagyis a homlokcsakra színe lehet ibolya és indigó színü is. A koronacsakra pedig arany és fehér színü lehet.
2015. ápr. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
értem, köszönöm, de a korona csakrát miért ibolya színnel jelolik akkor a legtöbb helyen?
2015. ápr. 6. 12:38
 6/25 anonim ***** válasza:
38%
1 es XDDDD
2015. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
56%
Vedd be a gyógyszereket
2015. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Szia, én látom az aurákat az enyém enyhén szólva rozsdás barna színű, a harmadik szemem pedig égszínű. Nem tagadom egy kicsit csipás, de elviselhető. Mit akarsz még tudni? Egyébként voltál már locsolózni, én purhabbal voltam imádták a lányok.
2015. ápr. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
A korona csakra lehet világossárga is, és fehér is.
2015. ápr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
20%
A csakra a fejünk tetején, a középválasztó pontokon található, és felfelé nyílik. Jelentése: ezer, végtelen. Mantra szótagja: AUM (OM, végtelen, mindent kifejez és magába foglaló egyetemes szent hangvibráció). Állatképe: nincs. Jellemzői: az igazi önvaló székhelye, az önmegvalósítás beteljesedése, az Isten-Tudat megvalósulása, a totális felismerés és megszabadulás, egység, béke, egyetemes szeretet. Csupán az ember, a legfejlettebb lény rendelkezik e kapuval, amely az istenséghez, a legmagasabbhoz vezet, azaz csak az ember képes egyesülni vele. Hozzárendelt testrészek: a nagyagy. Színe: ibolya, fehér, de aranyszín is lehet. A csakrák forgásiránya az óramutató járásával megegyezik.
2015. ápr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!