Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lesz az állatokkal haláluk...

Mi lesz az állatokkal haláluk után?

Figyelt kérdés
Barátnőm macskája tegnap halt meg azóta teljesen magaalatt van. A kezei között halt meg a cica. Azt kérdezném hogy mi lesz haláluk után. Hisz az ilyen ezós dolgokban és úgy gondolja van reinkarnáció és mindenkinek van valami dolga a földön de az állatokkal nem tudja mi a helyzet. Valaki tudna válaszolni mi történt a cicával. Azt tudom hogy a többi cica időzött ott ahol meghalt, ugy hiszi akkor a szelleme még ott volt mert elvileg a macskák látják őket. Nagyon fontos lenne ha válaszolnátok.

2015. ápr. 8. 20:17
1 2
 1/17 Ozmium42 ***** válasza:
31%
Ugyanaz, mint az emberekkel: semmi. Ami meghal, annak vége van örökre. Nem túl vigasztaló, de miért hazudjak?
2015. ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Jaj, szegény barátnőd fogad őszinte részvétem. Én azt tudom az állatokról, hogy némelyik a halála után egyenesen megy a levesbe, gondolok itt a tyúkokra és egyéb szárnyasokra. A négylábúak is általában eggyé válnak az emberek emésztőrendszerével, ide tartoznak például a marhák, a disznók, a nyulak, a szarvasok, a lovak stb. Az utolsó leginkább a kolbásza miatt. Asszem kínában az ember legjobb barátja is eledelként végzi Mire vagy még kíváncsi? xD
2015. ápr. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért állítod ezt olyan biztosan. Senkinek nincs tapasztalata ezzel kapcsoltban se neked se nekem. De mindegy ha odakerülünk megtudjuk mi is nem de?
2015. ápr. 8. 20:34
 4/17 Ozmium42 ***** válasza:
40%
Mármint, hogy tapasztalat a semmiről, és megtudom, ha leáll az agyműködésem? Ezt hogy érted? Hogy képzeled?
2015. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ah J ügynök, még mindig akkora tapló barom vagy mint voltál.
2015. ápr. 8. 20:37
 6/17 A kérdező kommentje:
A semmit is lehet tapasztalni tudod mert ha nincs semmi akkor van valami és ha van valami az már nem.semmi vagyis valamit megfogunk tapasztalni. Vagy azt hogy örökre vége vagy azt hogy nem. Kiderül.
2015. ápr. 8. 20:39
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Felettem már leírta J ügynök nagyon szakszerűen :D.Szerintem te pont azt a válaszadót várod,aki elmondja azt amit TE go dolsz.Szval hiába mondanánk meg,az hülye válasz lenne.Nemis értem,miért írok akkor választ? :D öntudatlan álapotba kerül,legalább nem szenved ebben a sz*r életben.
2015. ápr. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Ozmium42 ***** válasza:
59%
Tehát a végkövetkeztetés az, hogy senki nem tudhatja, de te azért megkérdezed, és mi azért mondjuk el.
2015. ápr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%
ez az élet egy kalap szär, haláluk után az állatok lebomlanak és humusszá lészenek.
2015. ápr. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem, én véleményekre voltam kíváncsi nem okoskodókra akik mindent jobban tudnak. Az is egy válasz, elfogadom de a stílus nem elfogadható. Az utolsó válaszoló szerintem kulturáltan elmondta ő mit gondol. Én is hasonlóan gondolkodom de bár ne így lenne. J ügynök válasza pedig elfogadhatatlan volt remélem egyszer kiverik a fogad vagy beverik azt a nagy pofád. Elhiszem hogy te hú mekkora trollnak képzeled magad de tudnod kéne melyik kérdéssel lehet trollkodni. Azért remélem a temetésed az árokparton lesz és hagynak hogy a férgek humusszá változtassanak.
2015. ápr. 8. 23:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!