Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mivel apám a sitten van...

Mivel apám a sitten van lehet, hogy én is a sorsára fogok jutni?

Figyelt kérdés
Sok ezotérikus maszlagot olvastam, és ha azt vesszük alapul, hogy a történelem sokszor megismétli önmagát, akkor lehetséges, hogy fiatal napjaimat a rácsok mögött fogom leélni? Sokban hasonlítok apámra, én is súlyos szarkazmusban szenvedek egy kókler vagyok a szomszédok is folyton megjegyzéseket tesznek rám apám véget hackerkedés miatt már meggyűlt a bajom a rendőrséggel és önző is vagyok.
2015. ápr. 8. 23:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Önző vagy, ki nem? :D Ezotérikus maszlag- magyarán te sem hiszel benne, akkor meg? Az én apám meg rendetlen, ellenben én a másik oldalon állok. Apám szeret sportolni, én is. Remélem érted. Magadért felelsz, a magad útját járod, nem apádét folytatod.
2015. ápr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Fejlődjél, tudatosodjál. Mostmár tudod, mi juttat oda, azaz, mit ne csinál. A rossz példa is példa. Csak rajtad múlik senki máson. A döntéseket te hozod, bármikor mondhatsz nemet, ha kell.

Te tudsz változtattni magadon. Ha tudod, hogy törvényt sértesz, akkor miért teszed? Nincs a véredben, ez nem igaz. Mindenki igaz, és búntelenül születik.A te döntésed, hogy önző vagy, beletörödsz, vagy javítasz rajta. Mindenkinek van hibája. Már a javulás útján vagy, mert felismerted min kell változtadnod. Mennyien vannak akik fel se ismerik....

Az hogy az ősők miatt megszólnak, hát ezt sokan megkapják, akik alkoholista....

Az a bunkó aki rád kivetíti az apukád viselkedését.

Maradj meg becsületben, mert nagyon is jól tudod mit szabad, és mit nem.

Apádat okolni, mert hackerkedés miatt... Hárítani a dolgokat, Ez csak a pusztulásba visz.

Elég ronda dolog . Őseidnek semmi köze ehhez.

Az élet mindenkit a földre küld,vagy így, vagy úgy. Az a kérdés, hogy fell tud-e az ember állni, vagy könnyebb a földön maradni, és okolni az ősőket, a véremet, a ....


Mert fegyvert fogd rád az apád, hogy bizony, ezt megteszed?

Úgyan már. Te döntöttél így. Pontosan tudtad mi a következménye, akkor?

Nem kapsz felmentést, mert ráfogod másra.

Mint mondtam légy becsületes, hozd meg a helyes döntést.

A hazug nyelvekre meg ne adjál. Az emberek 98 %-ban, azon vannak hogy bukjunk el. Úgyse fog sikerűlni, ilyen, meg olyan vagy. Na a vér nem válik vízé...

Az a kérdés, hogy rájuk hallgatsz, vagy magadra. Senki se ígérte, hogy az élet könnyű. Aki becsületes, sokszor ő harcol a legjobban, hogy megmaradjon. Bizony sok nemet kell mondani.

Az életed felől te döntesz, senki más.

2015. ápr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Igen, a temperamentum az öröklődik, de csak az. Mivel mindenki egy családban nő fel, így az anya apja mintáját tanulja meg. De a gyerek egyszer csak felnő, és értelme lesz. Felismeri az esetleges rossz példákat, vagy változtat rajtuk, vagy marad ugyanazon a szinte mint a szülei, így nem fejlődik.
2015. ápr. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Ozmium42 ***** válasza:
Nem az apád vagy.
2015. ápr. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hülyeség, te iranyitod a sorsod
2015. ápr. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
4/10, legközelebb kicsit meggyőzőbben.
2015. ápr. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat remélem, hogy nem jutok a sorsára. Apám miatt mindannyian szívunk, a szomszédok folyton megjegyzéseket tesznek ránk. Adócsalás miatt ül és cserbenhagyásos gázolásért összesen 12 évet kapott tetejében az összes bankszámlánkat zsolták, nekem is voltak zűrös ügyeim a rendőrséggel hackerkedés miatt ezért is félek, hogy örököltem a bűnözési hajlamot.
2015. ápr. 9. 09:47
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem zsoltákot akartam írni, hanem zárolták, de mostmár mindegy. Én többet adtam volna neki, miatt örökre megvagyunk bélyegezve.
2015. ápr. 9. 09:59
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

J ügynök:

Akkor ezért van ilyen nagy szád itt a GYIK-en?

Már értem, hogy miért vagy ilyen söpredék.


Ha akarod, akkor olyan leszel, mint az apád. Csak te rajtad múlik!!!

Mindenki magának dönti el, hogy merre halad az életben!

2015. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 Nem vagyok söpredék, és végképp nem akarok olyan lenni, mint az apám. És gondolom azért van szám, hogy beszéljek, nem lehet mindenkinek tökéletes élete, mint neked.
2015. ápr. 9. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!