Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerhetném meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerhetném meg ezt a férfit, ha nincs rá megfelelő alkalom?

Figyelt kérdés

Eladó vagyok egy üzletben, és van egy férfi aki néha betér vásárolni, kedvesnek tűnik mosolyog rám mindig, de mindig vannak a boltban és így nehéz szóba állni vele külön ha mögötte még ott állnak 3-4en.


És sajnos nem tudom, hogy hívják.

Valaki valami jó ötlet? Mert már hosszú ideje gyötrődöm ezzel.

22/N


2015. jún. 18. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Írod egy cetlire a számod és a neved és, hogy kérlek hívj fel XY óra után. Ha van vér a pucájában, megteszi. Amikor rákérdez, mit szeretnél, akkor elmondod, hogy egy kávét meginni/fagyit nyalni veled. :D
2015. jún. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%

Hááát sok sok női módszer van erre és ez nagyon izgalmas :)

Szerintem először azt kéne kideríteni, hogy vaóban tetszel-e neki, és egyben a tudtára adni, hogy ő tetszik neked. Errea legjobb módszer a flört! Flörtölj vele! Nézz a szemébe, felejtsd benne a tekinteted és MOSOLYOGJ! kérdezd meg erre lakik? Mert gyakran megfordul itt? Vagy erre dolgozik? Mindegy mit csak kezdjetek el beszélgetni és közben MOSOLYOGJ rá! Vagy ha keres valamit segíts neki, mondd el te is ezt szoktad használni, vagy ezért meg ezért ajánlod, a lényeg, hogy valahogy beszédbe elegyedjetek.

Az hogy mások is ott vannak nem számít, ezért senki sem fog keresztre feszíteni.

Ha adsz neki egy árucikket, vagy a pénzt (nem tudom milyen szituk vannak) akkor esetleg hozzáérhetsz a kezéhez is finoman. Ezek mind apró jelek, ebből venni fogja a lapot!

Szóval flörtre fel!:)

2015. jún. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezek jók.
2015. jún. 18. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2-es leírt mindent ami lehetséges,és egyetértek vele teljesen. :)
2015. jún. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is eladóként dolgozok egy üzletben és flörtölök valakivel, ami normál körülmények között csak két emberre tartózik, de itt sajnos mások is látják ( és ha nem is az első, de a harmadik negyedik alkalom után már biztos feltűnik) szóval arra készülj fel, hogy onnantól kezdve a kollégáid végig heccelni fognak vele...
2015. jún. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!