Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ellenségeim vannak, akikről...

Ellenségeim vannak, akikről nem tudok semmit. Hogyan ismerhetném meg őket?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom, azóta gyötörnek és terrorizálnak, ráadásul bárhova is költözöm, egy idő után ott is megjelennek és folytatják a zaklatásomat, mindenkit ellenem fordítanak és hiába küzdök ellenük, nem tudom megállítani őket, egy idő után mindig el kell menekülnöm előlük.

Tudom, sokan azt hiszik, hogy dilis vagyok, vagy üldözési mániám van, de ők nagyon is valósak és az ellenem elkövetett gaztetteik is nyilvánvalók. Nagyon megszervezett akciókról van szó, beépített embereik vannak és olyan kidolgozott terveket vetnek be ellenem, amik ellen még védekezni sincs esélyem. Tudom, hogy nem akarnak megölni, mert akkor már halott lennék, lenne hatalmuk, hogy elintézzenek.

Amikor elüldöztek az otthonomból (a családom melléjük állt), akkor azt hittem, hogy a lakóhelyem kell nekik, de most, hogy új életet kezdtem külföldön és ide is utánam jöttek, már tudom, hogy engem akarnak, de nem tudom, mit akarnak tőlem.

Szeretném kideríteni, hogy kik ők és miért vadásznak rám. Azért ebbe a kategóriába írtam ki a kérdést, mert azt sem tartom kizártnak, hogy természetfeletti szálak vezethetnek el a megoldáshoz.

Akinek van ötlete, hogy kik lehetnek ők, kinek a módszerei ezek, vagy ismer olyat, aki meg tudja adni a kérdésemre a választ, az kérem írja meg, akár privátban is.

Nagyon érdekelne, hogy kik ezek, miért tették tönkre az életemet, miért fordítanak mindenkit ellenem, miért üldöznek el mindenhonnan és miért követnek mindenhova.



2015. júl. 3. 18:24
1 2 3 4
 21/32 Missi_Key ***** válasza:
ha már felismerted őket, miért nem kérdezed őket?
2015. júl. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

A bàbukrol nem beszéltél meg a naivàrol..

ittvagyok

üdv..jah és nem költözök külföldre

2015. júl. 4. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

A Sátán küldi rád ellenségeidet.

Ha nem engeded közeledbe, ellenségeid is eltávolodnak tőled.

Javaslom: tetováltasd magadra az "Apage Satanas" szöveget és ha nem analfabéta sátánod van, eltünik, ellenslgeiddel egyetemben!

2015. júl. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Próbáltam kérdezni őket, de valamiért nem merik elmondani, mintha félnének tőlem. Mindig elterelik a szót.

Igen, kezdem belátni, hogy az utolsó válasz az, ami tényleg segíthet megoldani ezt a helyzetet. Távol kell tartanom a gonoszt és akkor talán nem fog csesztetni.

2015. júl. 4. 09:30
 25/32 A kérdező kommentje:
Viszont a tetkót inkább kihagyom.
2015. júl. 4. 09:30
 26/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Most már tudom, hogy kik az ellenségeim és azt is tudom, mit akarnak tőlem. És csak rajtam múlik, hogy megkapják-e, amit akarnak, vagy kudarcot vallanak. Küzdenem kell azért, hogy az utóbbi történjen.

2015. júl. 4. 11:41
 27/32 anonim ***** válasza:
Persze azt akarjàk hogy begolyozz pszihiàtriàra akarnak juttatni..szoval igen küzdj ellenük
2015. júl. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 Missi_Key ***** válasza:
ohh, és mi volt a megfejtés? mit akarnak?
2015. júl. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Igen tanulságos olyan sorokat olvasni ahol e sorok írója kifejti hogy nincs üldözési mániája, de a barátai és a családja is ellene fordult, vadidegenek kötnek belé és még a gépek is ellene vannak. Egy ember tragédiáját olvashatjuk el aki mindenkiben hibát talál csak éppen saját magában nem. Ez teszi e sorokat olyan komikussá.


Fordulj orvoshoz!

2015. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:

Tegnap jöttem rá erre, Con Troll, szóval talán már nem kell az orvos, bár tény, hogy rászorulnék némi kezelésre, persze lehet, hogy inkább pszichológusnál, vagy pszichiáternél kellene kérdezősködnöm.

Persze ettől függetlenül az ellenségeim valósak és a leírt dolgok is, csak sikerült fényt derítenem arra, hogy mit akarnak.

Nagyjából annyi az egész, hogy ugyanonnan jöttünk, ők eluralták azt a helyet, mindenki elfogadta a fennhatóságukat, csak én nem, ezért az elején el akartak intézni, ami nem sikerült, ezért most azzal kísérleteznek, hogy a maguk oldalára állítsanak. El akarják érni, hogy mindenkiben ellenséget lássak és ne bízzak senkiben, miközben a támadásaikkal folyamatosan próbálnak tévútra terelni, hogy azokat is rossznak lássam, akik nem azok.

Amikor a családom melléjük állt, akkor vesztettem el mindenkiben a bizalmamat és mindenkiről azt hittem, hogy ugyanúgy el fognak árulni, mint ők, de most már tudom, hogy ez nem igaz. Szerencsére nem mindenki olyan gyenge, mint a családom.

Most már tudom, hogy van, aki képes megváltozni. Nekem is erre kell törekednem.

2015. júl. 5. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!