Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hiszel a karmában?

Hiszel a karmában?

Figyelt kérdés

Hiszed, hogy ha akár a saját párod okoz neked fájdalmat, azt visszakapja?


Hiszed ezt az élet egyéb területein (is)?



2015. júl. 27. 17:34
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
54%
Hiszem is meg nem is, de már kaptam vissza olyat amit tettem, szóval igyekszem jobb emberré válni. :)
2015. júl. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
54%
NAGYON! :) Komolyan! :)
2015. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
54%
Én kamrának olvastam xD persze, hogy hiszek benne, hisz most hoztam ki onnan egy kis barackbefőttet!
2015. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Volt már esetleg olyan, hogy a szemed láttára "kapta vissza"?
2015. júl. 27. 17:45
 5/23 anonim válasza:
39%
Nem. Elfogadtam, hogy az élet nem igazságos, nem várok a csodára, és nem vágyakozom egész életemben elégtételre. Hinni a karmában egyféle önkontroll azok számára, akik nem képesek elengedni a bosszút, de nem áll hatalmukban (vagy épp büntetendő) elégtételt venni a sérelmükért. Önáltatás, hogy majd valaki megteszi egyszer helyettük. Sajnos én nemigen vettem észre, hogy így működne. Abban hiszek, hogy statisztikai alapon nem történhet sokkal több rossz velem, mint jó, úgyhogy ha valami kivédhetetlen balszerencse történt velem (pl. a párom kivételesen jó színész volt), akkor ez nem valószínű, hogy még egyszer megtörténjen velem. Próbálok pozitívan arra gondolni, hogy sokkal rosszabbul is elsülhetett volna, úgyhogy örülnöm kell, amiért kaptam egy égi "figyelmeztetést", mire kell figyelnem a jövőben. Ha pedig rosszabb már nem is lehetne, akkor az vigasztal..
2015. júl. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
a karma nem hisz bennem...
2015. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

Nem hiszem.

Az élet ennél sokkal igazságtalanabb sajnos

2015. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Én hiszek, csak az nem hisz bennem.
2015. júl. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:

Hát azt nem tudom az én esetem mennyire "Karma" féle dolog :D

Az exem nagyon csúnyán kiszúrt velem, a hátam mögött kavart egy másik nővel és én mindent megpróbáltam megtenni, h szétszedjem őket. Anyukájával folyamatosan tartottam a kapcsolatot, mindig mondtam a helyzetet és a barátomnak is folyamatosan írkodtam, nem tudtam elhagyni. A szülei mondták, h azzal a nővel sosem fognak megbarátkozni és elfogadni őt ha esetleg kapcsolat alakul ki köztük. Befejeződött. Ők pedig összejöttek.

Fél évre rá kb én voltam ebben a cipőben, azzal a különbséggel, h én nem mentem más férfi után, hanem egyszerűen csak szakítani akartam és a srác folyamatosan az anyámmal szövetkezett, továbbá engem sem hagyott békén. A kapcsolat ellenzés meg pár hónapjára rá következett be mikor a szüleim nem fogadták el a páromat és minden erejükkel tiltani akarták. Akkor éreztem át az exem helyzetét is, h bár becsapott engem, de neki se lehetett könnyű, h rossz szemmel nézték a választotját

2015. júl. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
Olyan volt hogy az illető panaszolta el hogy amit nekem okozott szinte szó szerint visszakapta az élettől. De ha az ember mérge elszáll akkor nincs nagy jelentősége utólag.
2015. júl. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!