Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki miben hisz? Hiszel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki miben hisz? Hiszel a boldog szerelemben avagy nem? Fejezd be a mondatot saját életed tapasztalatai alapján, érvelj mellette vagy ellene, vallj ars poeticát!

Figyelt kérdés

Másold ki eze közül, mi rád igaz és írd hozzá a befejezést. Bővebb kifejtést is várok. :-)


Hiszek a boldog szerelemben, mert___


Nem hiszek a boldog szerelemben, mert___


Kort és nemet feltétlen tüntess fel!


2013. nov. 3. 21:49
1 2
 1/18 Unvisible ***** válasza:
4%
Nem hiszek a boldog szerelemben, mert az összes nő kur-va, amelyik nem az meg már foglalt.
2013. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hiszek, mert csak 14L
2013. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
51%
A kedves kérdező szerintem egy 16 év körüli fiú, aki most azzal villog, hogy valahonnan tanult egy új szót: arc poetica.
2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

a boldog szerelemben nem hinni elég ellentmondás, mivel ha szerelmes vagy, akkor azzal együtt jár, hogy boldog is vagy. ha te már nem vagy boldog, akkor nem vagy szerelmes... kérdés megválaszolva

24/N

2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
*ars
2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kicsit későn kezdesz neki a házi feladatnak.
2013. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%

Hiszek a boldog szerelemben, mert attól még, hogy egyeseket elkerül, nem bizonyították, hogy nem létezik. :)

14L

2013. nov. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
49%

Hiszek a boldog szerelemben,mert szerintem mindenkinek van valahol egy masik fele es a sors segit h ratalaljunk:) 18L

Bar meg senkim nem volt.

2013. nov. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszek a boldog szerelemben, mert végignéztem apám és anyám válását és rájöttem, hogy a szerelem múlandó.
2013. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hiszek a boldog szerelemben, mert reménykedem.
2013. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!