Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Elveszett a pendrive-om, amin...

Elveszett a pendrive-om, amin rajta volt a fél életem. Az a regény, amivel talán sikerült volna kitörnöm. Előző életembeli bűneim miatt kapom ezt?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 09:14
 1/10 anonim ***** válasza:
jaj, hátha meglesz?:( próbáld keresni, hirdetni!
2015. szept. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Agent J ***** válasza:
Igen ezért kapod ez. Előző életedben pendrive-okat loptál és utána eladtad, most pedig tőled lopták el. Egyébként hány GB-os 16-32 volt? :D
2015. szept. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Úgy fest ez a büntetésem, hogy ne hagyjak nyomot a világban. Az univerzum minden lehetséges szankcióval blokkolja az utam.
2015. szept. 10. 09:51
 4/10 MrPifta ***** válasza:
a fél életedet nem egy helyen kéne tartani. Merevlemezen, kiírni CD-re, DVD-re, a szobád falára filctollal, stb...
2015. szept. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Elrontottam. Mindig, mindennel beleesek ebbe a hibába. Életképtelen vagyok ilyen téren. Bár, úgyse olvasta volna senki.

Valószínű, hogy kiadót sem találtam volna a történetnek. Sőt, az is tuti, hogy ha valamilyen csoda folytán kiadásra került volna, akkor jó lett volna tüzelőnek.


De van munkám, ami nem közmunka. Van megélhetésem. És bármikor találhatok új hobbit az íráson kívül. Mondjuk elkezdek edzeni.

Az meglátszik, sikert érhetek el vele. Felemeli a lelkem.

2015. szept. 10. 10:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megírhatod újra!!!!

Lehet, hogy még jobb is lesz, mint az első változat!!!

Nincs belőle vagy egy részéből másolat máshol?

Vagy a jegyzeteid, ami alapján elkezdted?

Fel a fejjel! Még rengeteget írhatsz!!!

2015. szept. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Köszi az életünk egy nyitott könyv..majd dobd bele a postaládámba.rosszul játszottam a játékod sorry..az enyémen csak zene volt.

Üdv.egy naiva ki a mondatokat kisbetűvel kezdi és hülye az élethez most meg még irigyesei is lettek.ajánlottak nagyobb oralehetőséget de nekem annyi zseton elég hogy megéljünk nem akarok tehetősebb lenni akkor sok irigyesem lesz..mindig annyim legyen csak hogy boldoguljak..

2015. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Ez nem az előző életed miatt van. A tartalom a mostani életedből származó dolgokból állt, amit a mostani életedben tett cselekedeteid befolyásoltak.
2015. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Legoman ***** válasza:
100%

Figyelj most jól rám!

Ez csak egy pendrive! Amiket írtál csak betűk, és szavak.

Egy történet nem a szavaktól, és betűk, vagy mondatok szép kidolgozásából áll, hanem az írótól.

A könyv történetet benned van, hisz te írtad.

Ha az író úgy írja, mintha vele történt volna, az egy jó könyv, ha át is éli, képes érzelmeket kiváltani másokból.

A te pendrived csak egy kis dobozka, amin szavakat is tároltál. De nem te vesztél el! Ismétlem: Te még itt vagy!

Rajta volt a fél életed?! Hol?!

A fél életed ott van benned, a lelkedben elraktározódva.

Írd újra, írd érzéssel, de ne a gépre, hanem papírra.

Ülj neki és éld át újra! Te vagy az egésznek a forrása, nem a pendrive!

2015. szept. 10. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ne hallgass arra a tanácsra, hogy írjad meg újra!

Felesleges, azt is elvesztenéd.

Nem előző életedből fakadó büntetés ez, hanem a jelengiben megélt nemtörödömséged, terhányságodé.

Ha elvesztetted, nem is vigyáztál rá nagyon.

Ha nem nagyon vigyáztál rá. akkor nem is nagyon érdekelt a dolog.

Ha nem nagyon érdekelt a dolog, nem is nagy a veszteséged.

Ha nem nagy a veszteséged, (ha most annak tartanád, jobban vigyázol rá elvesztése előtt!), nem is nagyon érdemes foglalkoznod elvesztése tényével.

2015. szept. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!