Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudom eldönteni, hogy...

Hogyan tudom eldönteni, hogy kell-e tanulnunk valamit egymástól, vagy hagynunk kéne egymást?

Figyelt kérdés
Ő egómanó és önfejű, folyton csalódásokat okoz. Esetleg épp ez lenne a lecke számomra valamivel kapcsolatosan? Vagy ő még, hogy ekkora az egója tudna-e, esetleg valamikor hajlandó lenne-e tőlem vajon tanulni kis bármit? Tök simán tök pro tudna lenni, ha nem lenne ilyen kis önfejű, így viszont lehet, hogy nem is érdekelné a véleményem; plusz örökké mindennek csak ésszel akar neki menni, ez nem biztos, hogy jó ötlet, és rá szeretnék neki világítani egy-két dologra. Csak mindig olyan rossz, amikor csalódom benne; és ezáltal tudom őáltala is búslakodásra pazarolni az energiáimat, és nem magammal foglalkozok. És 50%-ban őmiatta, 50%-ban magam miatt szeretnék vele megérttetni 1-2 dolgot. Mert kifelé ő meg amúgy elvileg szeretne fejlődni, de most énszerintem megállt egy ponton, ahol most azt hiszi," ő a király", szóval hát szerintem saját magának se vallja be, hogy most áll egy ponton, de kifele persze fejlődni szeretne, ha meg lenne kérdezve róla. Meg hát ugye nem bírom, hogy annyira erős az egója, és még növelni akarja, hogy másokat lenyom; mert ő az a fajta, akinek van is termetes egója, és még mindig agyal, és mindig azt hiszi, igaza van, amitől megint nől. Szóval, hogy tényleg nekem rosszul esik időnként, hogy milyen következtetései vannak, legrosszabbakat szokta feltételezni közben mindenkiről, tényleg, másokról is; de amúgy igazából meg sem próbál megérteni szerintem senkit, csak elkönyvelget csomó mindenkit hobbiból valami söpredéknek-most jobb szó híján-. De amúgy nem tudja magáról talán, hogy ilyen egós, meg kedvesen szokott szólni mindenkihez. Ja és én meg tesómnak tartom őt, alapból nem az, de én annak tartom, mert valamiért mégis szeretem. Ő meg engem valószínűleg picit lenéz, úgyhogy fura ez. Én 20+os, ő 30+os.

2015. okt. 24. 02:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Ja és őneki alapból nincs közlendője számomra, azt hiszem, csak néha összefutunk, de azt se megbeszéljük, hogy tali.
2015. okt. 24. 02:11
 2/12 A kérdező kommentje:

*és nem magammal és a saját dolgaimmal

*ja és az önfejűségéből meg egómanóságából adódnak a csalódások, mert azt hiszi magáról, hogy annyira magasan van, és elgondol valamit, ami nem is feltétlenül úgy van, de onnantól szentként ragaszkodik hozzá, mert a ráció elvén erre jutott.

2015. okt. 24. 02:16
 3/12 A kérdező kommentje:
*hogy ebben az inkarnációnkban a sorsunknak része kéne -e legyen, részét képezze-e, honnan tudható?
2015. okt. 24. 02:32
 4/12 A kérdező kommentje:
*A rossz érzés miatt merült fel bennem, hogy esetleg hagyni kéne és soha többet nem beszélni vele.
2015. okt. 24. 02:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Gyakran elbeszélgetsz ilyen jól magaddal?

.

Ha mindenkin uralkodni vágyó, miért foglalkozol vele?

Ne változtatni akard, hanem küldd el a Halál kaszájára!

2015. okt. 24. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Analizáld amiket csinál és eredményt beépítheted magadba ha jónak látod. Neki is segíthetsz tanácsokkal, stb.
2015. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Fish1 ***** válasza:

A környezet mindig tükör. Saját magadban hol találod meg azokat a tulajdonságokat, amik benne megvannak?

Gondolom, olyan ember, aki nem tudja elviselni, ha nincs igaza. Erről csak saját maga tud leszokni. Mondd el neki a véleményedet nyugodtan, még ha meg is sértődik, vagy nem ért veled egyet, a magokat akkor is elültetted a fejében. Lehet, hogy csak sokára jön rá, hogy valamiben igazad volt, de ez nem baj.

Egyébként minden embertől tanulsz valamit, legrosszabb esetben azt, hogy milyen ne legyél. :)

2015. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, ki neked ez az ember? Mi az, hogy néha összefutunk? Ha nem hozzád tartozik, akkor miért akarod megváltoztatni? Ebből kapcsolat sosem lesz. De írd le, hogy például mikben nem értetek egyet, miben kellene, hogy megváltozzon a véleménye?
2015. okt. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigieket, reakciózok hamarosan.
2015. okt. 25. 12:36
 10/12 anonim ***** válasza:
67%
Az ok-okozat felcserélése tipikusan női, fordított logika. Nem azért találkozol valakivel, hogy tanulhass tőle, hanem azért tanulhatsz valakitől, mert találkoztál vele.
2015. okt. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!