Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Az állatok is reinkarnálodhatnak?

Az állatok is reinkarnálodhatnak?

Figyelt kérdés
Vajon ők akartak olyan állatok lenni amilyenek lettek? Vagy a reinkarnácio kitalácio és hablaty, de ha igaz, akkor ez lehetséges az állatoknak is?

2015. okt. 26. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
15%
Kamu az egész.
2015. okt. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez így van!És te vagy a legjobb példa rá!
2015. okt. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Ha az állatok nem reinkarnálódnak, akkor mi sem, ugyanis az emberek is rendszertanilag az állatok közé tartoznak.
2015. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát én azt hallottam, hogy nem, de teljesen biztos nem vagyok benne, de valami olyat hallottam, hogy Istennek mondták a teremtőtársai, az angyalkák, hogy már mindenféle formát meggyúrtak az anyagból, szóval kész vannak, és akkor erre mondta Isten nekik, hogy tévedés, mert még az ő formáját nem gyúrták meg, és akkor megcsinálták azt is, de először még nem mozdult, aztán Isten belelehelte a lelkét valahogy, és akkor már megmozdult, és akkor mondta utána az angyalkáknak, hogy szolgálják őt, merthogy ő az ő gyermeke. A többi lényke mozgott anélkül is, hogy belelehelte volna. Meg hát én ezt nem tudom, de aszondják, hogy test-lélek-szellem vagyunk, és hogy az állatoknak nincsen talán szellemük, és ezért nem tudnak reinkarnálódni, mert nincs azuk, ami továbbmenjen. Ja meg hát a fejlődést azt akkor lehetne a legjobban kivitelezni, hogyha mindig ugyanabba a fajba kerülünk vissza, mert úgy tudunk fejlődni, hogyha nem kell újra és újra elölről kezdeni, és elég szívás lenne, viszont, hogyha valaki pl újra és újra egy asztalon kötne ki egy tányérban, mint főfogás, szóval az azért durva lenne, de az állatoknak az energiái meg szétoszlanak és akkor táplálják ott körbe a környezetet, ahol kipurcantak szegénykék, azt is hallottam, meg hogy úgy mentünk ki az Édenkertből, hogy mondták, hogy szolgáljon nekünk minden, meg tovább is volt. Ja és mégegy volt, itt olvastam talán gyiken egy sztorit, hogy mindig láttak egy ilyen némileg áttetsző, fehér kutyaalakot, amiután meghalt a saját kutyájuk, többször is látták, meg hogy a látott szellemkutyának is valahol hátul mindig ott volt rajta a bundáján az a két folt, meg az ő kutyájuknak is, és az a kutya meg akkor tűnt el körülbelül, mikor lett nekik egy új kis kölyökkutyájuk; ezt mondjuk nem tudom, igaz-e; ja meg hogy a szokásai a kiskutyának ugyanazok voltak, mint annak, akit elvesztettek; de végülis egy kutya hát ugyanúgy viselkedik, mint egy kutya, mondom, ezt se tudom ,hogy igaz-e.
2015. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem nincs különbség, ugyanúgy reinkarnálódhatnak.
2015. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem az állatok reinkarnálódnak! Hanem a lélek reinkarnálódik! Nagy különbség, mert így megértheted, hogy pusztán a fejlettség miatt vagyunk emberek. Az állatok is elérik az emberi létformát egyszer. A hiteles források, vagyis a Védák szerint 8 400 000 faj létezik.
2015. okt. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!