Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Emlékezhet előző életére egy...

Emlékezhet előző életére egy 11 hónapos baba?

Figyelt kérdés
Mi kíváncsiak voltunk, hogy emlékezhet e a babánk rá. (Én nem nagyon hiszek ebben, párom inkább.) Elhunyt szeretteink nevét soroltuk fel neki. Nem reagált rájuk semmit, egyet kivéve. Ennél a névnél ránk nézett, mosolygott és tisztán mondta, hogy "igen". Furcsáltam, hogy ennyire reagált rá, ezért megismételtük a névsort. Ami még furcsább, hogy másodszor is ugyanez történt. Ritka név, nem hallhatta korábban. Létezhet, hogy emlékszik előző életére, vagy csak egy furcsa véletlen volt?
2015. okt. 26. 22:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak tetszik neki a név. Illetve a hang sorozat.
2015. okt. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Lehet. Lehet, hogy hasonlít egy szóra, amit szeret. Erre nem is gondoltam.
2015. okt. 26. 23:04
 3/20 anonim ***** válasza:
11 honaposan ne mond nekem h igent mond.. Pápa naná apa oké de h igent kimondja, na ne rohogtess. Csardast nem jár ?
2015. okt. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Papa mama bocsi
2015. okt. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

???

Van gyereked?

Szókincse: Baba, apa, anya, mama, papa, nem, igen, cica, pápá. Sok szó elejét is mondja. A nagyobbik gyerekem is már mondta az igent ennyi idősen. Nem értem, most miért kell erről kiselőadást tartanom!

2015. okt. 26. 23:18
 6/20 anonim ***** válasza:
Igen van. 14 hónapos, sőt elmondom sok anyuka ismerősöm van akiknek a 2 éves gyermekük nem mond ennyi szót nem h az igent tisztán ennyi idosen..és mielőtt azt mondanad h levannak maradva, ez a normális. 11 hosan épp h elkezd segítség nélkül járni. Nem h tisztán beszélni. Jézus ink ne találj ki ilyeneket...
2015. okt. 26. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
De biztos a te gyerekeid szupergyerekek. Harmadikba majd a gazdasági számításokat is simán elvégzik?!
2015. okt. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
59%

Az én babáb 1 éves és amikor viszem felé az ujjamat mindig bekapja. Amikor kihúzom pedig a Fourier-transzformációról beszél és az adjungált és az ortogonális kiegészítő altér invarianciájának kapcsolatáról.

Nagyon durva....

2015. okt. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azta Luci , becsuld meg jól a kis őstehetséget ! 😙😽😻
2015. okt. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Kár, hogy csak a fejemben létezik. De ott cuki:)

De örülök, hogy ti elvagytok velük.

Hosszú életet nekik és nektek is!

2015. okt. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!