Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire emléxik egy baba? Az...

Mire emléxik egy baba? Az tegnapi eseményekre pl ma még emlékezhet?

Figyelt kérdés
ha kicsit hangosabban szólok hozzá(nem kiabálok),hogy sírás közben figyeljen rám és meg tudjam nyugtatni,arra fog emlékezni?nem megijeszteni akartam szegényt,de sajnos az lett a vége és nem szeretném,ha a gonosz anya kép alakulna ki benne,mert ez véletlenül 1x előfordult!
2013. márc. 18. 13:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy ilyenre biztos nem fog emlékezni, de ha gyakran előfordul, hagyhat benne mély nyomot, de azt akkor észre fogod venni, mert valószínűleg félni fog.
2013. márc. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SAJNOS a kisgyerekben akkor sem alakul ki gonsoz anya kép, ha az anya mindennap ütivágja a babáját.

Nem ettől leszel gonosz anya:-))

Kicsi lehet még a babád, nem írtad mekkora. De gondolj bele, én nap mint nap kiabálok a fiammal aki 22 hónapos, reggeltől estig nemszabad,nemenjoda,másszle,nemásszfel,dobdel,neddmeg,nedugdbe,nehúzdki stb...érdekes módon mégisincs benne a gonosz anya kép:-) Sőt nem is fél! :-)

2013. márc. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 frászkarikaborsó ***** válasza:

Hát ez marha jó kérdés hogy mennyire emlékeznek. Én akkor akadtam ki amikor egyik cikkben azt olvastam hogy "a baba emlékezete ilyenkor már pár percre is kiterjed", a másik cikk meg azt írta ugyanolyan korú babákról hogy azért sír a kiságyban mert máshol altattuk és EMLÉKSZIK hogy nem ott ébred fel ahol elaludt... én itt mondtam azt hogy látszik hogy egyik se tudja hogy mit beszél a másik :)


szóval mivel elmondani nem tudják, passz hogy mire emlékeznek. Állítólag 3-4 évesen még a saját születésükre is emlékezhetnek, de nyilván a mindennapi eseményeket hamar elfelejtik. nekünk a porszívótól ijedt meg egyik nap nagyon, de másnap nem kezdett el automatikusan sírni tőle, szóval ha meg is jegyezte, nem befolyásolta a viselkedését. Szerintem nálatok sem lesz gond.

2013. márc. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem senki nem tudja, hogy mire emlékszik egy baba. Senki de senki ezen a földön.
2013. márc. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!