Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Karma kérdés. Most mit tegyek?

Karma kérdés. Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Huszonévesen kezdtem el hinni a karma létezésében és próbálom ennek megfelelően alakítani az életem.

Most olyan döntést hoztam, amiről nem tudom, hogy jó-e.


Elhagytam a gyerekem apját. Nekem és a gyermekünknek így jobb, nem élünk feszültségben miatta. Viszont az apa nagyon szenved, hogy vége a kapcsolatunknak. Ez így helyes? Magunkat nézzem a gyerekkel, hogy jobb életünk van így, boldogabbak vagyunk, vagy hajtsam igába a fejem az ő boldogságáért?


2015. nov. 13. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért hagytad el?
2015. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szinte börtönbe zárt, rám erőltette az akaratát, ellenőrizgetett, ....stresszes volt nagyon.
2015. nov. 13. 10:55
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján ezt sajnos magának okozta, és te ebben mellékszereplő vagy. Ez alapján azt tetted, amit tenni kellett.

Nincs teljesen jó döntés és teljesen rossz. A lényeg, hogy a gyereked és a saját érdekeidet IS szem előtt kell tartanod, és ez alapján ezt meg kellett lépni.

2015. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Miért stresszelt?

Miért zárt börtönbe?


Nem baj, hogy elhagytad. Ha mindenkinek jobb így. Egy apa szeresse a családját.

2015. nov. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 ktk312 ***** válasza:
Exem hasonlo helyzetben van és nrm szabadul belole. Tonkre teszi magat, ram meg nem hallgat. Szerintetek mit tegyek? Probaljak neki tovabbra iw segiteni?
2015. nov. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Probaljak neki tovabbra iw segiteni?"


Hogy és miben?

2015. nov. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 ktk312 ***** válasza:

Lelki tamasz és jobb belatasra teriteni.

Mondjuk hazudik, de szeretnem rendben tudni az életét...

A kerdezohoz is szolnek: miért turitek ezt?

2015. nov. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Hejesen döntöttél. A gyermek a legfontosabb , és ha feszültség van, az neki is rossz. A ti életetek így könnyebb lesz ezen a téren, apuka meg saját maga alatt vágta a fát, megérdemli. Ne sajnald őt. Egy családban fontos a bizalom, szeretet , béke és az elmondottak alapján itt ezek nemigen vannak meg.

2015. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én is ezt tettem volna, fontos a saját teru szabadság is .
2015. nov. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
72%

"Mondjuk hazudik, de szeretnem rendben tudni az életét..."

Ez aranyos tőled. Bár ha valaki hazudik, annak oka van. És nem túl jó dolog általában.


"Lelki tamasz és jobb belatasra teriteni."

Ha neked ez nem okoz semmilyen hátrányt, sem fizikait, sem lelkit, akkor nyugodtan foglalkozzál vele. Bár tény, hogy rossz érzés átélni olyan emberek veszteségét, akik számítanak. A lényeg viszont, hogy mások hülyesége miatt, sosem te vagy a hibás. Nehéz megítélni, hogy kinek van szüksége tényleg nyomásra és kit jobb inkább magára hagyni.


Mondjuk az ő kapcsolatát nem ismerem. De nem szabad úgy leélni az életet, hogy boldogtalan lábtörlőként él. Mert egy kapcsolat két emberről szól.


Nekem is régebben elváltak a szüleim. De én örülök neki.

Mindkettővel jóban vagyok. Talán így kevesebb volt a veszekedés, nagyobb szabadságom volt (ha igényeltem volna, lett volna miért sajnálni magam).

Máshogy alakult az életem, de hagyjuk.

Az agresszív, rossz szülőktől meg szerintem megváltás megmenekülni.

A szeretet nem az, hogy valaki jajgat, hogy szeret és nem tud élni nélküled. Ha valóban szeret valaki, akkor megpróbál boldoggá tenni. Legalábbis kerülni a lelki leépítésedet.

Megértem, hogy mindenkinek problémája van. De azért a párok ott vannak egymásnak és ez volna a lényeg.


Aztán kitudja. Lehet nem is segítség kell az exnek, hanem te. Vagy csak hiányzol. Lehet a másik emberrel csak a szex vagy a pénz miatt van és mellette másik életet akar. Felnőtt az ember, az ő élete. Azt kell vele tudatni, hogy egy rossz kapcsolaton kívül és lehet szép az élet és lehet találni normális kapcsolatot.

2015. nov. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!