Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek lehetségessss?

Szerintetek lehetségessss?

Figyelt kérdés

Találkoztam a saját reinkarnációmmal.

Tegnap ülök a buszon, nézek ki az ablakon és a következő megállónál áll egy fiú, és ránéztem és éreztem, hogy átérzem az egész lényét, életemben nem éreztem még ilyet. És biztos vagyok benne, hogy ő is ugyanígy érzett. (Egyébként telepatáltunk egymással).


Nem tudom eldönteni, hogy ő az ikerlángom vagy tényleg a reinkarnációm. Segítsetek pls. :P xoxo



2015. dec. 5. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Hogy reinkarnálódhattál volna, ha egyszer nem vagy halott? :D

Amúgy mi az hogy telepatáltatok?

2015. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Legoman ***** válasza:

A reinkarnációddal nem találkozhatsz, mert az te magad vagy.

Esetleg egy olyan személyt láthattál, aki hasonlított rád külsőleg/belsőleg, és ezért érezted úgy, hogy átérzed az egész lényét, tudod mit érez, mert azok a te érzéseid másolatai.

2015. dec. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A reinkarnációinkkal élhetünk ugyanabban az időben talán. Szóval lehetséges.
2015. dec. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Fish1 ***** válasza:
51%

Azt olvastam, hogy van olyan, hogy egy lélek két testben ölt alakot, minél több tapasztalatra tegyen szert. Viszont ez nagyon ritka, az meg szerintem szinte teljesen kizárt, hogy egymáshoz közel éljenek, esetleg találkozzanak.

Szerintem olyan embert láttál a fiúban, aki közeli lélektársad, és mivel az ilyen lelkekkel nagyon hasonlóan rezegtek, valószínűleg ezt érezted meg.

2015. dec. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Reinkarnáció = újjászületés.

Ahhoz, hogy valaki/bárki újjászülethessen, be kell végezni a régit. Magyarán: meg kell halnia. Te még élsz.

.

Telepatáltatok.

Cserélj cipőt, a tele_pata cipő kiment a divatból!

2015. dec. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Reinkarnáció, ikerláng, telepata... hogy lehetsz te még életben? :D
2015. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Missi_Key ***** válasza:
mért nem szálltál le és mentél oda?
2015. dec. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Azért sokat elmond a válaszolókról, hogy le sem esik nekik, hogy ez egy kamu kérdés... :D
2015. dec. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%

#8


Honnan tudod? :D Sok a hülye. Simán el tudom képzelni, hogy a kérdező is szimplán hülye.

2015. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
38%

Már a kérdés fogalmazása is elárulja! :D A sok sssss, az abszurd történet, a hívőktől átvett drámaiság, meg fordulatok! :D

A végén a :P és xoxo csak rátesz egy lapáttal! :D

2015. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!