Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Segítene valaki? Harmadik szem

Ashes of oblivion kérdése:

Segítene valaki? Harmadik szem

Figyelt kérdés
Egy ideje próbálom jobban kinyitni a harmadik szememet és nagyon jól megy, az intuícióm is az egekbe szökött, egyre több ,,fényjátékot" látok a fehér falon. Örülök, hogy ennyire jól megy, de úgy érzem megragadtam egy ponton. Egyik ismerősöm, legjobb barátom mesélte, hogy egyszer csak becsukta a fizikai szemeit és látta a körülötte lévő világot. Leginkább az érdekelne, hogy ez emberfüggő, hogy ki mire képes a harmadik szemével vagy csupán gyakorlás kérdése? Személyes tapasztalatok is érdekelnek, előre is köszönöm :)

2015. dec. 21. 16:02
1 2
 1/15 Ozmium42 ***** válasza:
16%
Csak két szemed van.
2015. dec. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Legoman ***** válasza:
61%

A "harmadik szem" a hatodik főcsakra.

Azért kapta a "harmadik szem" elnevezést, mert a két szem között egy ujjnyival feljebb helyezkedik el.

A csakrákat nem kell kinyitni, sőt nem is lehet. Ha nem lenne nyitva, akkor halott lennél.

Fejleszteni tudod a szellemi szintedet, és vele együtt a csakráid is fejlődni fognak.


Képességek terén ide sorolják a szellemek, energiák stb. érzékelését, valamint az energiák használatát leginkább. De még nagyon sok mindenre jó, és valóban csak fejlettség kérdése. A képességek maguktól jelentkezni fognak, ha megfelelő szinten vagy.

2015. dec. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 gnoomage ***** válasza:
17%
Magyarázd már el, hogy-hogy a fenébe lehet valakinek 3 szeme genetikai rendellenesség nélkül, és hogy hogyan láthat valaki vele..... Szóval hogy hiányozhat a biológia könyvekből?
2015. dec. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes, ezt akartam igazából tudni, hogy szellemi fejlettséggel az is fejlődik-e magától. Köszönöm válaszod :)
2015. dec. 21. 18:45
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A harmadik szem nem úgy működik mint a két fizikai szemed. Ezért akadsz meg. Valójában nem is az az érzék, amit harmadik szemnek szoktak nevezni, hanem az elme egy különleges tevékenysége azon a területen, ahol a harmadik szemet szokás azonosítani. Ha a területre koncentrálsz, és arra, hogy megnyíljon, el fogsz akadni, és nem jutsz tovább. Igazából célirányos gyakorlatokkal el lehet érni, hogy úgy fogd fel az információkat, mint mások, de sokkal tanácsosabb a saját észlelési képességed felismerése, és kimunkálása. Nem biztos hogy a harmadik szem által közvetített információt képként fogod látni. Megeshet hogy különösebb inger nélkül jutsz az információ birtokába. Másoknak a hallása, szaglása, vagy tapintása kapcsolódik hozzá, és kialakul a távolba hallás, bőrlátás, vagy szagok alapján értelmezed a körülötted lévő világot. Ha megfigyeled, hogy az intuícióid milyen formában jelentkeznek, akkor rájössz, hogy a te érzékelésed miként közvetít. Akkor pedig máris tettél egy nagy lépést.
2015. dec. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettek és kezdem megérteni, hogy mit is kell tennem. Köszönöm :)
2015. dec. 21. 20:31
 7/15 anonim ***** válasza:
13%
Mutathatnának a TV ben. Csernobilban születtél?
2015. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%
7-es válaszoló, ezen az oldalon, és ebben a témában nem csattan a humorod tudod?? valami idióta oldalt keress, ahol elszórakozhatsz az úgynevezett "humoroddal!!!
2015. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én úgy is észrevettem, hogy csak "elhomályosítottam" a látásomat. A fizikai szemek érzékelése tompul, de mégis látsz, ezáltal a 3. szem jobban "erőre tud kapni", legalábbis szerintem. Ha meg vagy keresztelve, akkor bizony nehéz nyitogatni.... A gyakorlás az fontos, ne hagyd abba!
2016. jan. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. jan. 12. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!