Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha valaki visszafordíthatatlan...

D-Mano kérdése:

Ha valaki visszafordíthatatlanul letér az életútjáról, az emiatt meghalhat? (Úgy értem, hogy egy újabb inkarnációban mielőbb újrakezdhesse)

Figyelt kérdés

2016. jan. 2. 08:50
 1/7 Legoman ***** válasza:

Nem fog meghalni, hogy mielőbb újrakezdhesse.

Itt nem kezdheted újra csak úgy, mint egy játékban. Itt neked kell visszafordulnod, és a jó útra térned.

Visszafordíthatatlan nincs, csak olyan, aki nem akarja visszafordítani.

Időd viszont van, hogy elkezdd azt az utat.

2016. jan. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha egy szakadék mellett sétálsz, és letérsz az útról, esetleg akkor. :D


De komolyra fordítva: nincs olyan hogy életút, nincs miről le/fel térni, azt csinálsz amit akarsz. Ne higyj a béna babonákban, csak élj ahogy gondolod.


Ha meghaltál elrothadsz mint mindenki, vége dalnak.

2016. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Nem lehet letérni az útról, mert minden az út. Az élet alkalmas arra, hogy a tettek következményeit megtapasztalja valaki, és ha ugyanazon életében történik ez, mint amiben a tett, sokkal könnyebb levonni a következtetéseket. Ezért a lélek nem fogja előirányozni a test halálát, csakhogy új életben elölről kezdhesse, mert ez nem igazi új kezdet, csak felejtéssel párosult folytatás.
2016. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es! talán nem itt kellene szörföznöd, ha ekkora baromságokat tudsz ide írni!!!
2016. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok, szerintem igazam van, voltam jósnál, megmondta!
2016. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az az életutad, amit életed során végigjársz.

Ebből következik, hogy letérni nem tudsz róla.

2016. jan. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jan. 5. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!