Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 éves vagyok. Fél éve...

14 éves vagyok. Fél éve cigizek kisebb szünetekkel. Ennyi idő alatt megállhatok a fejlődésben visszafordíthatatlanul? . Magasság, mell meg a többi.

Figyelt kérdés

2012. nov. 24. 09:46
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ugyanis most vagy abban a korban amikor a másodlagos nemi jellegek kialakulnak. A meddőségről nem is beszélve.
2012. nov. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Pár napja volt ez a kérdés már.
2012. nov. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem hinném. azért inkább ne csináld.
2012. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 weca válasza:
Én 30 évig dohányoztam most hogytam abba mert túl drága lett .Szóvál 14 évesen nem kellene rászokni egy két cigi a diszcóba nem árt de csak sima fűvezni azt azért ne .Inkább ne szokj rá Már Csak azért se mert ha olyanal csólokózol aki dohányzik olyan mint, ha kinyalnád a hamutartót ! Most kezdem érezni hogy mennyire büdös ha az utcán elmegyek olyan ember mellett aki dohányzik, eddig nem éreztem .jó büdös: akarsz büdös nő lenni akkor csak cigizz Na Pá
2012. nov. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sZamu válasza:
59%
nem tudom hogy megállhatsz-e a fejlődésben, viszont 4-5 év dohányzás után undorító és öreg lesz a bőröd. ezen kívül 2 méterről lehet érezni hogy iszonyat büdös a szád.
2012. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
Szégyelld magad.
2012. nov. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nem hiszem ,hogy meg fogsz állni benne. Ez még nem tragédia főleg ha kisebb szüneteket is hagytál, de ne csináld mert a végén tényleg nem fogsz kialakulni normálisan.
2012. nov. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nem fogzs megállni, én 12 éves korom vége óta cigizek. akkor 167 cm voltam. most 13 és fél vagyok és 175 cm vagyok, vagy már magasabb. de tüdőrákot kaphatsz, meg tüdőgyuladást is, mert legyengíti a tüdőt. nekem 4 szer volt tüdőgyuszim
2013. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!