Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ezen kategória elméletei...

Ezen kategória elméletei szerint mi lehet az oka annak, ha valakik összetartoznak társként, és érzik is azt az erős kötődést, mégsem úgy alakul az életük, hogy egy párt alkossanak?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Két lehetőséget látok, az egyik az hogy nincs karmátok együtt (ebben az életben) vagy amiatt mert még nem jöhettek össze (pl fejlettségi szint/tudatszint/életfeladat külömbség miatt vagy màr voltatok együtt sokat és az előző életetekben letudtátok màr a karmát

mondjuk igy belegondolva ha van vonzalmad csak is az első opcio lehetséges

ha érdekel a téma irj privátot :)

2016. jan. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyiszor éreztem már (vagy szerettem volna érezni), hogy valakivel összetartozom, néha kölcsönös is volt, de csak átmenetileg kereszteztük egymás útját. Utólag úgy látom, hogy az illetőnek ennyi szerepe volt az életemben és ez így van jól. Akivel TÉNYLEG összetartozunk, azzal tényleg egy párt alkotunk.
2016. jan. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én most először érzem ennyire erősen, pedig voltak már kapcsolataim, és volt már plátói vonzódásom is.
2016. jan. 14. 16:25
 4/8 Fish1 ***** válasza:

Csak te érzed a kötődést, vagy a másik fél is?

Az "úgy alakul az életük" dologgal nem értek egyet: a ti életeteket ti alakítjátok. Ha egyikőtök úgy alakítja, hogy ez nem vezet arra, hogy együtt legyetek, akkor az a valaki nem biztos, hogy igazán akarja, vagy még nem lépett túl bizonyos lelki dolgokon, ami miatt akadályt érez a dologgal kapcsolatban.

2016. jan. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Legoman ***** válasza:

Valószínű az energiátok azonos, és ezért érzed a kötődést.

De, ha ezt a másik fél nem érzi, akkor lehet, hogy csak megfogott az illetőben valami, ami nagyon tetszik neked.

Ezen gondolkozz, hogy mégis mi az, ami megtetszett neked benne.

2016. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Látom rajta, hogy ő is érzi, csak arra gondolok, hogy ő máshol tart, mint én. Ha csak megfog valakiben valami, az hamar eldől, mivé alakul, a mi esetünk nagyon más minden eddigi tapasztalatomhoz képest.
2016. jan. 14. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Az, hogy úgy ÉRZED, összetartoztok, még nem bizonyosság!

"Összenő, ami összetartozik!"

2016. jan. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na akkor elmesélek egy nagyon bizarr sztorit. Hogy mi akadályozhatja azt, hogy párt alkossunk olyasvalakivel, akihez nagyon kötődünk.


43 éves férfi vagyok, 2,5 évvel ezelőtt hagyott el a párom 15 év után. Nagyon rossz volt, depi, energiavesztett kedvetlen állapotok stb.

És később kialakult egy kötődésem egy fiú iránt. Na ezért nem alkothatunk egy párt.

15 évvel fiatalabb srác, pozitív, jó fej, nagyon jó barátok lettünk. Egy időben együtt jártunk edzeni, még nyaralni is kettesben mentünk mert épp egyikünknek sem volt kapcsolata. És sajnos annyira a rabjává váltam neki, mint aki szerelmes. Állandóan rá gondolok, legszívesebben minden szabadidőmet vele tölteném.

Még így is, hogy lett egy barátnőm, párkapcsolatom, ennek ellenére örökké a barátomra gondolok. Valami benne is lehet, mert amióta barátnőm lett, mintha kissé eltávolodott volna tőlem. Jóban vagyunk, de ritkult a kapcsolattartás. És számomra ez megmagyarázhatatlan jelenség. Nem "melegsztori", mindig is heteroszexuális kapcsolataink voltak. Borzasztó kíváncsi lennék arra milyen "dolgunk van egymással". Két férfi barátsága, mintha szerelem lenne lelkileg. És pl amióta kissé fagyosabb lett felém, azóta még szenvedek is, ugyanazt érzem, mint egy szerelmi bánatban.

2016. jan. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!