Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez lehetséges hogy az álmom...

Ez lehetséges hogy az álmom miatt alakul így?

Figyelt kérdés

Egyszer még nem olyan régen álmodtam hogy a buszmegállóban állok és kicsit szomorú vagyok de nem tudom miért.Majd meglátok egy katonai egyenruhás férfit aki felém fut (valamiért elsírtam magam) és beleugrom a nyakába :)

14 éves vagyok azt hozzáteszem :) és ma kezdtem el beszélgetni egy katonával aki ugyan úgy néz ki mint az álmomban! :O



2015. szept. 7. 15:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Profetikus volt az álmod, ezt hívják annak. Előre mutatta meg azt ami a jövőbe fog történni. Meg is történt. Be is következett.
2015. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
akkor jós lehetsz
2015. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elhiteted magaddal, hogy ugyanúgy néz ki, mert ezt szeretnéd belül, mert az olyan romantikus lenne.

Az álmod azt jelenti, hogy láttad valamelyik filmet/cikket/rajzfilmet/sorozatot/könyvet/újságot a több ezer közül, amiben ez a jelenet már lezajlott.

Katonákat meg nem nehéz találni, a húgomnak már három katona pasija volt.

De azért remélem te 14 évesen még nem óhajtasz kapcsolatba bonyolódni felnőtt férfiakkal.

2015. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!