Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Akik megtalálták az ikerlángju...

Akik megtalálták az ikerlángjukat! Ti észrevesztek rokon gesztusokat/vonásokat/hanghordozást/beszédstílust vagy egyéb más külső hasonlóságot a szerelmeteken?

Figyelt kérdés

Testi hasonlóságok,mozdulatok mint pl. hogy ő is ugyanúgy szokta megvakarni a fülét,ahogy te,ugyanúgy nyújtózkodik,ahogy te. Hasonlóan fejezi ki magát mint te,ugyanúgy nevet stb.,ilyenek.

Tehát olyan mintha magadat látnád benne,mintha egyek lennétek,csak ő más nemű.

Nem csak ikerlángokhoz szól a kérdésem,hanem a többiekhez is.A lényeg az,hogy ne rokon legyen az illető,mert úgy evidens a hasonlóság...hanem egy olyan ember,akibe szerelmes vagy vagy csak lelkileg szereted,lelki társként.

Tapasztalt már valaki ilyet?



2016. febr. 12. 00:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen.

Eléggé hasonlítunk. De ennél mélyebb dolgokat inkább mint ilyeneket.

19F, jelenleg több mint 6 éve vagyunk együtt.

2016. febr. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
én igy értelmezem ezt hogy rokonlelkek nekem van megtaláltam fiu vagyok es egy lányt talàltam aki megegyezik velem pontosan hàt nrm uyanolyan dolgokat csinalunk teszunk de azért megértjükbegymás dolgait es szerintem jo együtt lenni csak messze lakik es nem tudok vele talizni ez a nagyhiba.
2016. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:

szerintem megtaláltam de nagy korkülönbség van köztünk 25 év. egyformán gondolkodunk ugyan azt szeretjük régóta figyeltük egymást mar vagy 10 éve ismerjük egymast

23L

2016. márc. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Volt ilyen igen.

Van úgy, hogy nem vagytok egy etikai-erkölcsi szinten. Úgy sejtem, nem én voltam a hunyó.Szerelmes voltam belé, hogy ő mit akart volna, rejtély. Azért is rejtély, mert nagyon spirituális volt az egész. Már nem aktuális. Remélem, nem is lesz, mert akkor egyéb dolgok is történnének.

2016. ápr. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

nagy tévedés.

az ikerláng a legnagyobb ellentéted. (az ellentétek vonzák egymást)

az ikerlángot akkor kapod meg az életedben, ha megértél rá.

Ő mutatja meg neked a legnagyobb tükröt az életben és ezáltal, hála neki megismered jobban önmagad.

De ez ugyanúgy vissza fele.

Imádod, de legtöbbször egy kanál vízbe megfojtanád :)

Nekem volt szerencsém megtalálnom az ikerlángom, és azóta észreveszem könnyen a különbséget egy ikerláng vagy egy lélektársi kapcsolat között.

Az ikerláng kapcsolat nem egy tündér mese. Egyszer lent, egyszer fent de ha a karmátokat letudjátok együtt és megfejlőditek a szintet, akkor létre tudjátok hozni a legharmonikusabb kapcsolatot, amiben valaha részetek volt.

Egy kemény munka, de minden egyes perce megéri.

A leggyakoribb jellemzője az ikerláng kapcsolatnak, a hatalmas korkülönbség és néhány testi hasonlóság, de érdeklődések teljesen különbözőek!

Ha bárkit érdekel a téma, szívesen segítek privátban

és ha bárkit komolyabban érdekel a téma, szakértőt is tudok ajánlani :-)

2016. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

utolsó, kérlek olvasd el még egyszer a kérdést és értelmezd... Amikor a testi hasonlóságokról írsz, épp igennel felelsz a kérdésemre, de elkezdtél másról beszélni. Én nem a belső tulajdonságokról,hanem a külsőről beszéltem.


egyébként az ellentétek NEM vonzzák egymást -.-

2016. ápr. 7. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:

elolvastam a kérdésed :-) akik megtalàlták az ikerlángjukat..

miért olyan fontos hogy külsőleg hasonlits hozzà? ha nem hasonlitanál rá, nem is lennél vele?

én megtaláltam és képzeld az ellentétek vonzák egymást (mint a mágnes, vagy spirituálisan a karma hatása)

ameddig ebben nem hiszel, vagy nem látod addig elkerülőd az ikerlángod mert azt jelenti hogy nem vagy készen rá

azért kapod meg őt az életedben, hogy tanitson, tükrőt állitson és ezáltal magadat is jobban megismerd.

ez nem ez tündérmese.. jaj de jó megtalàltam.. örök szerelem.. esküvő.. mindig boldogság...blabla...

ő a legeslegnagyobb tanitód az életben.

a szerelem nem állandó, csak a szeretett és ha valaki ezt sem fogja fel akkor az ikerláng kapcsolata min 1-2 hónap

2016. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én nem azt mondtam, hogy kell, hanem azt kérdeztem, hogy volt-e már valakinek ilyen... Szövegértés: elégtelen.

Az ellentétek vonzzák egymást? Mi van akkor, ha valaki vallását gyakorló keresztény, az ikerlángja pedig masszív ateista? Szerintem nem jönnének ki... A kezdeti szerelem pedig - jól mondtad - elmúlik, és akkor mi lesz? Hogy fogják nevelni a gyereküket?? Vallásosként vagy ateistaként nő fel a gyerek? Eseteleg kettészakítják?

2016. ápr. 8. 10:24
 9/16 A kérdező kommentje:

[link]


"Az Ikerláng kapcsolatnál a két személy teljesen egyforma."

"az ikerláng egy olyan társ, aki teljesen ugyanolyan, mint én"

2016. ápr. 8. 12:15
 10/16 anonim ***** válasza:

interneten minden hülyeséget leirnak és te meg elhiszed

aztán szembejön veled és ahelyett hogy küzdenél érte helyette ott hagyod mert egyáltalán nem hasonlít rád..

hát ha külömböző vallású az ikerláng pár akkor nem fognak abban az életben találkozni

kell egy bizonyos tudatszintet elérni egyedül hogy megjelenjen melletted!

és ha vallás nem egyenlő a hittel!!

nekem az ikerlángommal ugyanazok a nézeteink, de teljesen két külömböző karakter vagyunk! nem félünk kimondani amit gondolunk, és az egész kapcsolatunk őszinte kommunikációra épül

nincs semmi titkunk egymás előtt, és igen rengetegszer veszekszünk de utánna a harmónia ami következik, leirhatatlan

egyszer lenn egyszer fenn

nem lehet az életben minden jó!

ha ezt nem fogod fel, te még nem vagy ezen a szinten sajnálom

az ikerlángod nem a lelkitársad, nem a legjobb barátod, nem a szeretőd hanem a másik feled. Te is ő vagy, csak mint a mágnes két pólusa ő teljesen az ellentéted

azért váltatok szét, hogy később ez összehuzzon

ha nem lenne veszekedés, nem fejlődne a kapcsolat

az ikerkapcsolat főleg a fejlődésről szól!

te nagyon nem vagy tisztában a fogalmakkal

ha elértél egy bizonyos tudat szintet, tudod hogy minden vallás ugyanazon alapszik.. és az ateizmus a legalja

2016. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!