Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A valóságban lehetséges az,...

A valóságban lehetséges az, hogy egy leszármazott teljesen úgy nézzen ki, mint az egyik felmenője?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 13:59
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem nem.


az ilyenfajta öröklödés olyan mint mikor fogsz egy félpohár piros szörpöt. ha öntesz hozzá vizet világosabb lesz, ha még öntesz még világosabb lesz, majd ha öntesz hozzá fekete szörpöt akkor mászine lesz stb..


minél jobban higul annál jobban lesz más.

vannak olyan törzsek, kisfalvak ahol unokatestvér, másodunmokatestvér házasodik ott elöfordulhat.

2011. dec. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

De teljesen ugyanúgy sohasem fog kinézni két ember.


Még az ikrek sem néznek ki teljesen ugyanúgy, őket is meg lehet különböztetni egymástól, pedig ők tökéletesen ugyanolyan DNS-sel rendelkeznek...

2011. dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kicsi az esélye, de hasonlóság előfordulhat. Én pl. eléggé hasonlítok nagyapámra, de közel sem nézünk ki ugyanúgy...
2011. dec. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még akkor sem teljesen, ha csak egy felmenője van (aszexuális szaporodásnál).
2011. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Hát szerintem az előző válaszolónak igaza van és bocsánat, tudom, hogy ez nem válasz, de, hogy jutott ez az eszedbe ez?

Ahogy olvastam én arra gondoltam, lehet Vámpírnaplók, de azért kíváncsi vagyok. :)

2011. dec. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Néztem a Jöttünk, láttunk, visszamennénk c. filmet.:) Köszi a válaszokat!
2011. dec. 29. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!