Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus büntetést...

Milyen karmikus büntetést kapok ha öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Nincs már miért élnem, egyáltalán. Kerestem, nem találtam. Sosem voltam boldog, mindenki elhagyott. Vége mindennek. Ha megteszem mivel számolhatok?

2016. febr. 12. 22:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
Ahol jól éreztem magam mert elhittem hogy érek valamit.
2016. febr. 12. 23:25
 32/61 anonim ***** válasza:
76%

Mindig mindent újra lehet kezdeni:)

Mi az, amit szeretsz, amiben ki tudsz teljesedni? Valaminek kell, hogy legyen, amiben egy kicsit békére lelsz, megnyugszol. A lényeg, hogy ne add fel. Hiszen nem az a bátor, aki fejéhez fegyvert emel, hanem aki ebben a zord világban élni mer. ^^

2016. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:

Na nem mondod?


Konkrétabban.

2016. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
Békére valószínűleg csak a halálommal jutok. Eljutottam arra a szintre hogy már mindegy mit teszek, érzem nem maradt sok hátra
2016. febr. 12. 23:27
 35/61 anonim ***** válasza:
Meghalsz és véged lesz.
2016. febr. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim válasza:
50%
Gondolj azokra a katonákra, akik egy csata során tudták, hogy innen már nincs tovább, mégis végig kitartóan küzdöttek. Neked pedig még jönni fog a felmentő sereg, még inkább nem szabad feladni a harcot.
2016. febr. 13. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
49%
Távozz békében testvé!
2016. febr. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
77%
Az összes ilyen világvége hangulatú, kilátástalan életű, "természetesen" depressziós emberkétől kérdezem: MIÉRT NEM EMELITEK MEG A FENEKETEKET ÉS VÁLLALTOK ÖNKÉNTES MUNKÁT A NAAAAGY SZENVEDÉS HELYETT?! Rögtön lenne értelme és célja mindennek! De nem, otthon vergődni sokkal kényelmesebb, mi?
2016. febr. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
felteszek egy papír 200ast arra, hogy a kérdező még nem nagykorú...
2016. febr. 13. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 Legoman ***** válasza:

Felőlem tedd meg nyugodtan, de számíts arra, hogy következő életedben az is lehet, hogy szüleid sem lesznek, egyedül fogsz felnőni, és még rosszabb lesz a sorsod. És ezt kell majd megoldanod.


Választás rajtad áll:

1. A jelenlegi helyzetre találsz megoldást, és minden erőddel fel állsz, és megteszed az első lépést a boldogság felé. A ha következőleg újra leszületsz, és az előző életedben olyan dolgokat tettél, ami csodálatra méltó, nem önző, valamint tényleg mások érdekeit szolgálod, támogatod, akkor a következő életedben jutalmat kapsz. :)

2. Véget vetsz az életednek, és a következő életedben még ennél is rosszabb sorsod lesz.


Szerintem az első hangzik elég csábítóan.


Gondolj arra, hogyha most ebből a helyzetből sikerül kilábalnod, és meg tudod, hogy miért hagyott el mindenki (valószínű van egy olyan szokásod, amit nem veszel észre, vagy nem akarsz rajta változtatni), akkor meg van az esélye, hogy:

1. új barátokra találsz

2. a régiek visszatérnek hozzád


A boldogságot nem keresni kell, mert az nem egy olyan dolog, amit meg lehet találni. A boldogságot érezni kell.

Fölösleges keresni, ha ott van a kezedben.

2016. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!