Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus büntetést...

Milyen karmikus büntetést kapok ha öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Nincs már miért élnem, egyáltalán. Kerestem, nem találtam. Sosem voltam boldog, mindenki elhagyott. Vége mindennek. Ha megteszem mivel számolhatok?

2016. febr. 12. 22:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
A következő életedben pszichológus leszel, és öngyilkosokat kell majd lebeszélned. Kevés sikerrel.
2016. febr. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
Nem talált 39es. Többnyire azert hagytak el mert csak szükségük volt rám egy adott helyzetben. Most hogy nincs gondjuk mar nem kellek. Persze elismerem hogy can egy erdekes stilusom de nem kirívó, nem bántok meg vele senkit csak nehezebb eset vagyok. De ezt tudom hogy miért ezen pedig nem tudok változtatni. Önkéntes munka meg van bár nem ez a túl hypolt segítsünk mindenkin fajta.
2016. febr. 13. 11:03
 43/61 Legoman ***** válasza:

Nagyon sok embert kihasználnak. De csak azt tudják, aki hagyja is.


Szerintem fogj egy darab cetlit, írd fel rá azokat a neveket, akik csak kihasználtak téged. És írd fel rá az utolsó szót, ami az eszedbe jut, miután végeztél. Írd bele ebbe az egy szóba az egész eddigi életed, mindent!!!

Majd égesd el a cetlit, tudván hogy most lezártad a múltad, és mindent kitöröltél, ami eddig történt.

Az elégett papír hamvait szórd a földbe egy kis gödörbe, majd temesd el. Olyan helyre tedd, ahol véletlenül se találod meg, és véletlenül se jut eszedbe, hogy te azt odatetted.

Hagyj hátra mindent, és kezdj most el egy új életet.

2016. febr. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
olyan visszataszító és önző világban, mint amilyent a minyonokban az a nő produkált én se élnék szívesen, de attól azért még messze vagyunk, az élet nem hosszú, iszonyú rövid, ali jut az embernek pár éve, és megmagyarázhatatlan, hogy a karma hogyan működik, amikor ltászólag kibicsaklott emberi életek maradhatnak a feszínen és nagyon is értékes sorsok hullhatnak a porba, kérdéses, hogy hol van ilyenkor a világ lelkiismerete az emebri léttel szemben, ilyenkor mit is gondol, hova gondolja magamaga után az emberiséget, mint idividumában fejlődőképes, értelmes és érző egyed, ha némi tudatossággal akarja személni az ezoterikus és karmikus létet, a sose voltam boldog, és mindneki elhagyott, vége mindennek, hát nem is tudom, ilyenkor maximum bátorság kell, az ember elveszítheti önmagát kis időre, de visszatalálhat, bizos értelemben az élet nem akkora isteni színjáték olyakor, mint hinnénk, és nem is anyirra velejéig romlott a megoldás, mint amitől gyakorta félünk, de bizonyos élethelyzeteket nem lehet emberi ésszel, emberi szívvel és emberi léptékkel végigcsinálni, végigcsináltatni, abban igazad van
2016. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:

Ha karmikusan érdekel a dolog:

Minden életet mi magunk választunk, mert valamit meg szeretnénk tanulni belőle. Tehát amikor ezt az életet választottad, tudtad, hogy mit vállalsz, azt is, hogy depressziós leszel. Tehát ez egy megoldandó feladat számodra.

A depresszió egy beszűkült tudatállapot, amikor az ember nem látja a megoldási lehetőségeket. Pedig ott vannak előtte...

Én is voltam ilyen állapotban, szakember segítségét kértem, és kiderült, hogy rengeteg lehetőségem volt abban az állapotban is, csak a depressziótól nem láttam. Ez olyan, mintha egy kulcslyukon kukucskálnál és annak alapján akarnád eldönteni, hogy mi vár rád, ha kilépnél az ajtón... Nem kapsz reális képet.


Ami a karmát illeti: ha feladod az önként vállalt, beteljesítetlen feladatod, akkor értelemszerűen megkapod újra. Most mondhatod, hogy nem ezzel a tudattal, de a mostani állapotod is egy előző élet következménye, és a mostani tudatoddal szenvedsz tőle. Egyébként tapasztalatból írom, hogy ha nem is emlékszünk a korábbi életekre, azért mégiscsak hatással vannak a jelenlegire, vannak tudattalan emlékeink, megmagyarázhatatlan érzéseink.


Én a magam részéről büszke vagyok magamra, hogy nem adtam fel, amikor mélyen voltam, hanem megoldottam a leckét, és már "szintet lépve" mehetek tovább a következő életembe. Nem tudom, hogy milyen lesz, de amit ebben az életben feladatul kaptam/kapok, azzal megküzdök. És ez sikerélményt nyújt. A francnak van kedve ismételgetni ugyanezeket a problémákat újra és újra...

2016. febr. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 A kérdező kommentje:
És nem tudom valahogy kideríteni ezt hogy mégis mit kéne megtanulnom?
2016. febr. 15. 20:31
 47/61 anonim ***** válasza:
Bizonyos dolgokat nem kell megtanulni, készen kapja az ember, de vannak sajnos olyan sorsok az életünk során, hogy bizonyos élethelyzetekben nem látjuk a saját képességeinket, bizonyos emberek, bizonyos szituációk, azoktól nem kell megszabadulni, de érezni kell, ha az embert lekorlátozzák valamiben, ha nem teljesítheti be a sorsát, ilyen értelemben a választott sorsszerűséget én megkérdőjelezem. Életem során , ahogy a karma szinten te megvilágítod, kérdező, és válaszoló én nem tennék olyan nagy különbséget a választott és a kapott sorsok között, tudati szinten sok olyan élethelyzet van, amit kiaknázatlanul hagyunk, nekem van nagyon sok olyan ismerősöm, aki tanulás nélkül is beleszületett a tehetségébe és boldog, mert él azzal a többlettel, amit kapott, persze tett is érte, gondolom, nem volt elég beleszületni, azok az emberek sikeresek, azok nem lesznek soha öngyilkosok, akik merik használni a képességeiket és nem korlátoznak le senkit tudati szinten, mert aki tudatosan másokat korlátoz, az sajnos visszaüt, nem azért, mert van háttérhatalom és sokan mindenhatónak érzik magukat, hanem, mert a tudatos élet is bedőlhet, nem mehet mindenkinek mindig minden, és olykor kell, hogy a tehetséget megtámogassák, észrevegyék, lássák, ne tűnjön el, olyankor előjöhetnek azok a lekiismereti buktatók, amikor az ember csak tudatos volt és önző, és azt hitte mindent a tehetségének köszönhet, holott van rajta kívül ezer másik, aki tehetséges, és vannak fiatalabbak is satöbbi, ilyen értelemben, a szeretetlenül megélt sikerült idő közben visszaüthet, ha olyan tudati szinten korlátozott másokat, melyek emberi belső konfliktusokat eredményezhet, de talán nem ment el az öngyilkosságig még..., de én azt gondolom olyan emberek is öngyilkosok lehetnek, akik nem tudják kiaknázni a bennük rejlő álmokat, van olyan, hogy valaki nem békél meg a sorával, olyankor sem kell a nyuszira fogni, de lehet tenni, tevőlegesen élni, mindig lehet egy új lappal indulni, soha nincsen későn, csak olykor nehéz meghallani azokat a hangokat, amiket a beszűkült állapotok miatt az ember magának gyárt, mert sajnos lelassítják a kifelé gondolkodó tendenciákat, akik viszont építő jellegű és kinyíló erőket sugároznak ilyenkor, amikor az ember lefelé szálló ágban van, akár már volt sikerszériája, akár nem, soha nem látja a kiútat, vannak olyan emberek, akik nem csüggednek, beérik kevesebbel és arra építkeznek, de a leginkább a legnehezebb egy olyan üres l...állapotban, ami az öngyilkosságig visz abban gondolkodni, hogy vannak más irányú tendenciák is, nem túl messzire és nem is túl közelre gondolkodni, amit úgy értek persze, hogy legyen valami optimista felhangja és ne legyek a pszichológus helyett pszichológus, szóval az ember a lefelé szálló ágában ne akarjon elérhetetlen célokat, és ne is várja el tőle senki, viszont legyenek olyan kihívásai, amiket teljesíteni tud és apránként, pici sikerekből lassal visszaépítkezhet, azok az emberek, akiknek semmi közük a pszichológiához és mindig sikeresek nem fognak tudni segíteni, mert nem ismerik az efféle állapotokat, csak a sikert és a tehetséget ltáják magukban és arra koncentrálnak el ne veszítsék a tüzet, a fényt, a késztetést, a lendületet, minden ilyen ember a halált jelenti számukra, iszonyú nehéz lehet, de olykor ilyen emberekkel találkoznak sajnos a deprszziósok, MI akik mindig csüggedtek és kilátástalanos vagyunk, aztán addig-addig, amíg már csak Mi maradunk, a sok depressziós és a kihunyt fény a szemeinkből :-)
2016. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
Bizonyos dolgokat. Tudom mihez van "tehetségem" megvis probálom használni jóra. De amikor nekem kellene felhasználnon ezt az adottságot egyszerűen ellenem fordul. Ezert kene kiderítenem mi a feladatom, hogy tudjam mit csinálok rosszul. Sokszor azon gondolkodom ott rontottam el mindent hogy túlságosan megyniltam... Én csak arra vágytam hogy valaki szeressen de ehelyett csak kitérő válaszokat kaptam amiket nem tudok mostanáig se értelmezni...
2016. febr. 15. 22:48
 49/61 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj. Minden egyes ember (még az is aki egy "baleset" során fogant meg) okkal született erre a világra. Valami oka van annak, hogy itt vagyunk ezen a földön. Valahol, valamikor feladatunk van. Nem tudom, hány éves vagy, de lehet, hogy valahol, valamikor lesz egy ember (aki talán még meg sincs születve) akinek pont RÁD lesz szüksége. Akinek egyedül te segíthetsz. Gondolj bele, ha most elmész akkor nem lesz aki segítsen neki. Gondolj azokra az emberekre akik körül vesznek téged. Lehet, hogy most sz*rnak a fejedre, de ha elmész mindenki fel fogja tenni magának a kérdést, hogy hol rontotta el. Hogy nem az ő hibája e? És ezzel azoknak az életét is tönkreteszed. El hiszem, hogy most nehéz, de tanuld meg értékelni a világ apró csodáit. Azt, hogy mekkora áldás, hogy minden reggel felkelhetsz, van két szemed, lábad. Gondolj azokra a kisgyerekekre akik kemoznak mert van egy halálos betegségük, de élni akarnak. Ha egy három, öt vagy egy akár hány éves kisgyerekben annyi erő van, akkor benned ne lenne (aki biztos, hogy 12 éven felüli vagy).

Kérdésedre válaszolva, nem hiszek a karmában, de a szerint Akiben én hiszek (Jézus) az aki öngyilkos lesz a pokolba jut, ahol nagyobb lesz a gyötrelme a földi gyötrelemnél.

Nem ismerlek, egészen eddig a percig azt se tudtam, hogy létezel (ahogy te sem tudtál az én létezésemről) de attól függetlenül arra kérlek, hogy MARADJ!!! 14/l

2016. febr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
annyi mindenben meghalhatsz meg, raadasul van biztos egy kozhelyszozarad is, az tele van ilyen dumakkal: felesleges ongyilkosnak lenni,ert tul draga a temetes, mit szolnak anyukaek, mindenki nagyon sajnalni fogja, akiktol nem koszontel el, ma az embert hamarabb elviszi a rak es az infarktus, minek veszodni rajta, hogyan old meg magad es igy tovabb, vannak viszont olyan emberek, akik, ha ugy erzik mar minden mindegy olyasmit csinalnak, amit nem tennenek meg, mert felnek, ongyilkossag helyett megteszik, felnyitjak egy ember szemet, jobba teszik a vilagot, mert tudjak, hogy nincs vesztenivalojuk...
2016. febr. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!