Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen karmikus büntetést...

Milyen karmikus büntetést kapok ha öngyilkos leszek?

Figyelt kérdés
Nincs már miért élnem, egyáltalán. Kerestem, nem találtam. Sosem voltam boldog, mindenki elhagyott. Vége mindennek. Ha megteszem mivel számolhatok?

2016. febr. 12. 22:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Apropo van vesztenivalod?
2016. febr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 A kérdező kommentje:
Nincs veszteni valóm ahogy másoknak sincs velem.
2016. febr. 21. 23:01
 53/61 A kérdező kommentje:
48as eltaláltad több vagyok mint 12 :) Nem is ezen évezered szülötte. Ha a pokolra kerülök ám legyen, bár ezt biztosra tudom hogy nem fogok oda kerülni. Mostanra ertem el arra a szintre hogy nem érdekel semmi és senki. Már magam kis nyomora se izgat. Nem tudom melyik irányba haladok de egyenlőre letettem az öngyilkosságal ugyanis nincsenek meg a megfelelő eszkozok... Talan ha megfelelő lesz az időpont. Nem szeretnék csak ugy itt hagyni mindent. Ha már megyek akkor legyen nagy dolog legyen mire emlékezni az ismerősöknek...
2016. febr. 21. 23:09
 54/61 anonim ***** válasza:

48-as vagyok.

Elárulod pontosan az életkorod?

Annak örülök, hogy egyelőre letettél a tervedről, de honnan tudod olyan biztosra, hogy nem a pokolra kerülsz?

Szerintem ahelyett, hogy a megfelelő időpontra vársz, keress valamit ami örömet szerez, ami célt adna az életednek. Nekem is volt olyan időszak amikor a jövő képem kb. a következő hétig tartott (és az volt a jobbik eset). Keress valamit amiben örömöd leled, amiért érdemes lenne itt maradni (ha már az emberekből kiábrándultál akkor egy hobbit). Én egy embert találtam, aki mondjuk nem is tudott róla, meg a kapcsolatom vele sem túlságosan barátinak mondható, (igen tudom ez furcsa meg gyerekes),de én nagyon szeretem és úgy ítéltem meg, hogy érte érdemes kitartani és segített és elmúlt az az időszak, ahogy a te életedben is el fog múlni. Ne feledd mindig minden ELMÚLIK, és ha tényleg mélyponton vagy akkor onnan már csak jobb lehet. De ezért te is kell tegyél valamit.

2016. febr. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
48-as ertékelem hogy próbálkozol de nem hiszem hogy aterzed a helyzetet. Túl fiatal vagy még. Az örömök keresése mind szép és jó de ha egy bizonyos szint után már nagyon nehéz. Én már átléptem rég ezt a határt és már csak egy dolog éltet, az hogy nem kell már sokat szenvedni. De ha érdekel elmondom ezt hogy miért van ez. A másik dolog amit sose értettem miert akarják lebeszélni a menni vágyókat. Persze van akinek rendeződik az élet de soknak csak megrosszab lesz...
2016. febr. 22. 22:33
 56/61 anonim ***** válasza:
persze hogy érdekel szívesen meghallgatlak...........és talán azért marasztaljuk a menni vágyókat mert ugy emberséges. Mert bizunk abban, hogy segíteni tudunk és mert bízunk abban, hogy a menni vágyónak ez egy vihar az életében ami elmúlik. Vannak emberek akiket nem marasztalunk (pl. a halálos betegek) mert tudjuk, hogy szenvedésüknek nem lesz vége csak akkor ha elmennek, és bár gyakran fáj, mégis elengedjük őket. Viszont akiknek a lelke beteg azokon még tudunk, vagy legalábbis megpróbálunk segíteni. 28-as voltam
2016. febr. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim válasza:
leglentebbről csak felfelé vezet az út, kitudja holnap lehet, hogy megtalálod az életed értelmét. Találj egy életcélt magadnak, menj egy kolostorba apácának, és segítsd azokon akiken kell!! Élni sose hiábavaló
2016. febr. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim válasza:
Ne legyél öngyilkos!! Lehet hogy most nem vagy boldog, de akkor már nem is lehetsz az ha megölöd magad!! És lehet hogy most nincs senkid de még lehet hogy lesz!! Szoval azt ajánlom hogy várd ki az életed végét mert azzal sem vesztesz semmit!!
2016. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
Akkor irány a pokol. Szép lesz nagyon ...
2016. márc. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe a mi történik az öngyilkosokkal haláluk után magyar filmet(!) Youtube.

Elhiszem, hogy nem kifejezetten jó hely ez a Föld, de nem véletlenül vagy itt!

2016. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!